حوادث دستگیری سارقان جیب بر باند آتل بند در شیراز

حوادث/ دستگیری سارقان جیب بر باند

ایرنا/ دادیار دادسرای امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز با اشاره به دستگیری سه سارق جیب بر، از مالباختگانی که مورد دستبرد قرار گرفته اند خواست برای طرح شکایت از این سارقان که دستگیر و عکس های آنها رسانه ای شده به این دادیاری مراجعه کنند.

سید محمود ملک حسینی گفت: سارقان دستگیر شده در قالب باند معروف به ' آتل بند' با استفاده از خودرو پژو 405 و در پوشش مسافربر شخصی، اقدام به سوار کردن مسافر و سرقت اموال آنان می کردند.
وی گفت: شگرد سارقان این بود که یک نفر از اعضای این باند دست خود را آتل بندی کرده و به بهانه باز و بسته کردن در عقب خودرو به طرز ماهرانه اقدام به جیب بری و سرقت اموال مسافران می کرد.
وی با اشاره به دستگیری و اعتراف صریح دو نفر از سارقان به انجام سرقت های متعدد، اظهار داشت: علت اصلی انتشار عکس های این سارقان ایجاد شرایط و امکان شناسایی از سوی شکات و مالباختگان احتمالی است که تاکنون اقدام به طرح شکایت نکرده اند.

وی افزود: مالباختگانی که هنوز طرح شکایت نکرده اند پس از شناسایی سارقان می توانند برای طرح شکایت خود به شعبه 19 دادیاری در دادسرای جنایی و جرایم امنیتی شیراز واقع در ابتدای خیابان ابریشمی و یا به پلیس آگاهی استان فارس (اداره عملیات ویژه) به نشانی دروازه کازرون - خیابان کارگر- ساختمان آگاهی مرکزی استان فارس (شهید فعال) مراجعه کنند.

حوادث/ دستگیری سارقان جیب بر باند

حوادث/ دستگیری سارقان جیب بر باند

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حوادث دستگیری سارقان جیب بر باند آتل بند در شیراز» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X