ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث دستگیری سارقان جیب بر باند آتل بند در شیراز

حوادث/ دستگیری سارقان جیب بر باند

ایرنا/ دادیار دادسرای امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز با اشاره به دستگیری سه سارق جیب بر، از مالباختگانی که مورد دستبرد قرار گرفته اند خواست برای طرح شکایت از این سارقان که دستگیر و عکس های آنها رسانه ای شده به این دادیاری مراجعه کنند.

سید محمود ملک حسینی گفت: سارقان دستگیر شده در قالب باند معروف به ' آتل بند' با استفاده از خودرو پژو 405 و در پوشش مسافربر شخصی، اقدام به سوار کردن مسافر و سرقت اموال آنان می کردند.
وی گفت: شگرد سارقان این بود که یک نفر از اعضای این باند دست خود را آتل بندی کرده و به بهانه باز و بسته کردن در عقب خودرو به طرز ماهرانه اقدام به جیب بری و سرقت اموال مسافران می کرد.
وی با اشاره به دستگیری و اعتراف صریح دو نفر از سارقان به انجام سرقت های متعدد، اظهار داشت: علت اصلی انتشار عکس های این سارقان ایجاد شرایط و امکان شناسایی از سوی شکات و مالباختگان احتمالی است که تاکنون اقدام به طرح شکایت نکرده اند.

وی افزود: مالباختگانی که هنوز طرح شکایت نکرده اند پس از شناسایی سارقان می توانند برای طرح شکایت خود به شعبه 19 دادیاری در دادسرای جنایی و جرایم امنیتی شیراز واقع در ابتدای خیابان ابریشمی و یا به پلیس آگاهی استان فارس (اداره عملیات ویژه) به نشانی دروازه کازرون - خیابان کارگر- ساختمان آگاهی مرکزی استان فارس (شهید فعال) مراجعه کنند.

حوادث/ دستگیری سارقان جیب بر باند

حوادث/ دستگیری سارقان جیب بر باند

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده