ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیانیه احزاب و گروه های سیاسی به مناسبت اجرای برجام

بیانیه احزاب و گروه های سیاسی به مناسبت اجرای برجام

ایرنا/ احزاب و گروه های سیاسی به مناسبت اجرای برجام در پیام های جداگانه ضمن تبریک؛ اجرای برجام را نقطه عطفی در تاریخ تحولات سیاسی ایران اسلامی و موفقیت عقلانیت ، اعتدال و تدبیر و تلاش های دوساله دولت دانستند.

به گزارش ایرنا بخش هایی از بیانیه های تشکل های سیاسی به مناسبت اجرای برجام به شرح زیر است:

**توافق برجام فرصت مغتنمی را پیش روی کشور قرارداد
در بیانیه حزب اتحاد ملت ایران اسلامی آمده است: این توافق باعث شد تا از یک سو در مسیر رشد، تعادل بخشی در همه حوزه های سیاست داخلی و توسعه متوازن، پایدار و همه جانبه قرار گیرد و از سوی دیگر مقدمه ای برای رفع موج نگران کننده افراط گرایی باشد که امروز به تهدیدی بزرگ برای خاورمیانه تبدیل شده است.
این حزب این پیروزی بزرگ را به دولت تدبیر امید و تیم مذاکره کننده، ملت بزرگ و آگاه ایران و رهبری نظام تبریک عرض می کند و امید دارد، شادی ملت بزرگ ایران، با برگزاری یک انتخابات آزاد، عادلانه و رقابتی، با مشارکت گسترده مردم ایران و تشکیل مجلس کار آمد ، بر آمده از مردم و حامی منافع ملی ، دوچندان شود.

** این پیروزی بزرگ موفقیت عقلانیت، اعتدال و تدبیر در سپهر ایران زمین است
حزب ندای ایرانیان در پیامی، لغو تحریم های ظالمانه همه جانبه را، بر همه ایرانیانی که دل در گرو منافع ملی، توسعه پایدار، پیشرفت و ترقی و رشد کشور دارند تبریک و تهنیت گفت.
حزب ندای ایرانیان این پیروزی بزرگ را موفقیت عقلانیت، اعتدال و تدبیر در سپهر ایران زمین دانسته و به ثمر رسیدن تلاش های دوساله دولت تدبیر و امید را نتیجه استقامت و صبر ایرانیان و فصل نوینی در تعامل و گفت وگوی بین المللی کشور ارزیابی می کند. ندای ایرانیان، با دعوت به درس آموزی از تجارب عبرت آموز دهه گذشته، حسن عاقبت و بهروزی را برای آحاد ملت ایران و عزت و سربلندی را برای نظام جمهوری اسلامی آرزومند است.

** فرجام برجام پیروزی ارزشمندی بر صفحه زرین تاریخ پیروزیهای ایران اسلامی است
در پیام حزب اسلامی ایران زمین به مناسبت فرجام آمده است: خداوند را به پاس پیروزی ارزشمندی که برصفحه زرین تاریخ ظفرمندی های ایران اسلامی به ثبت رسید و یکبار دیگراقتدارعزتمندانه نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان بویژه استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی کشید سپاس می گوییم وبرآستان ربوبیش سرتعظیم فرودمی آوریم.
در ادامه پیام این حزب آمده است: این پیروزی ملی وجشن همگانی رابه ناخدای روشن بین وژرف نگرکشتی روان درامواج خروشان دریای متلاطم جهان کنونی -رهبر معظم انقلاب اسلامی- و تمامی عزیزانی که در12سال پرنشیب و فراز بویژه دولت تدبیر و امید، رییس جمهور، دکترظریف و دیگردیپلماتهای سختکوش درتیم مذاکره کننده،علی الخصوص ملت بزرگ ومقاوم ایران که ایستادگی اش در برابرسختیهاو تحریم ها ستودنی است تبریک عرض می کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده