وزیر کار: تامین اجتماعی حیاط خلوت دولت نیست

وزیر کار: تامین اجتماعی حیاط خلوت دولت نیست

واحد مرکزی خبر/ وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی دیگر حیاط خلوت دولت نیست،گفت:تأمین اجتماعی استقلال بیشتری در مقایسه با گذشته دارد و تأکید شخص رئیس جمهور هم بر همین مبناست.

علی ربیعی در مراسم اعطای مجوز ارتقاء شرکت رایتل به نسل چهارم شبکه تلفن همراه، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، بر لزوم ساده‌زیستی و اخلاق مداری دولتمردان تاکید کرد و گفت: دولت یازدهم به لحاظ از خود گذشتگی، فداکاری و سادگی نزدیک‌ترین دولت به دولت شهید رجایی است.

وی بر لزوم افزایش سرعت خدمات ارتباطی تاکید کرد و افزود: با اقدام وزارت ارتباطات بازنشستگان خدمات جدید‌تری از رایتل دریافت خواهند کرد.

وزیر تعاون گفت: صاحبان رایتل و شرکت‌های سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی متعلق به کارفرمایان و کارگران است که بر همین اساس ما حافظ منافع این قشر در جامعه هستیم.

ربیعی تاکید کرد: مستمری بگیران تامین اجتماعی کارفرمایان ما هستند و باید خودمان را با ارائه خدمات بیشتر و بهتر صرف کارفرمایان خود بکنیم و در این مسیر اقدامات شرکت رایتل فرصتی است تا ما شایستگی های خود را بهتر نشان دهیم .

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات فعلی ایران توجه نکردن به سرعت و زمان است،‌ گفت: کشورهایی نظیر هند، کره و همچنین کشورهای تازه صنعتی شده سرعت بسیار بالایی در زمینه ارتقا فناوری دارند که ایران هم باید سهم خود را از این بازار به دست آورد.

وزیر تعاون افزود: نسل‌های چهارم و پنجم که در آینده اضافه خواهد شد به نظم و انضباط و کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگ‌سازی کمک می‌کنند.

ربیعی در پایان از مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دلیل ارتقاء پروانه شرکت خدماتی رایتل و زیرمجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی قدردانی کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر کار: تامین اجتماعی حیاط خلوت دولت نیست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X