ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سایت هایی که بازار مسکن را غلغلک می دهند

سایت هایی که بازار مسکن را غلغلک می دهند

باشگاه خبرنگاران/ طی سال های اخیر در عرصه مجازی یکسری سایت های مشاورین املاک راه اندازی شده که باعث گمراهی کاربران آن شده است.

طی سالهای اخیر در عرصه مجازی یکسری سایت های مشاورین املاک برای راهنمایی و خرید و فروش مسکن راه اندازی شده که رفته رفته به معضلی برای دستکاری قیمت های مسکن تبدیل شده است.

عرضه خدمات مربوط به قیمت مسکن توسط این قبیل سایت ها سبب شده است گاها قیمت بازار مسکن افزایش یابد زیرا قیمت‌های ابرازی با آنچه در بازار وجود دارد تفاوت بسیار دارد و ضمن سلب اعتماد مشتریان و کاربران رکود بازار را به همراه دارد.

شواهد نشان می‌دهد چیزی که به عنوان قیمت فروش،رهن و اجاره از بازار مسکن در این سایت ها منتشر می‌شود فاصله‎ی بسیار با واقعیت‌ها دارد.

بازار مسکن به عنوان یکی از بازارهای مهم اقتصادی نیاز به انتشار اطلاعات دقیق از سوی بنگاه‌ها، اتحادیه‌ها، سایت‌ها، مشتریان و خریداران نیازدارد ولی سایت ایران فایل تاکنون نتوانسته انتظارات مشتریان و آنچه که بازار مسکن میخواهد را برآورده کند.

طبق بررسی های به عمل آمده خدمات رسانی این سایت بسیار نامطلوب و با روند کند پیش می رود که این خود یکی ازدلایل کاهش انگیزه در معاملات مسکن شناخته می‌شود.

بخش عظیمی از این سایت خرید و فروش مسکن را تبلیغات اینترنتی شامل می شود که به با این شواهد به راحتی می‌توان دریافت که هدف اصلی را گم کرده اند و تبلیغات را مبنای کار خود قرار داده‌اند، درصورتی که این سایت اگر در انتشار اخبار مهم مسکن و قیمت‌های اصلی کوشا بود قطعا سهم قابل توجهی در رونق بازار مسکن داشت.

طبق این گزارشات اعلام شده از این سایت، به نظر میرسد یکی از دلایلی که مشتری در بازار مسکن تمایل چندانی به استفاده از ایران فایل جهت انجام معاملات خود نداشته باشد گرافیک سطح پایین سایت و دسترسی سخت و مشکل به موارد مورد نیاز افراد است.

این در حالی است که چنین سایت هایی باید تمامی تلاش خود را در جهت جلب رضایت مشتری و کاربران قرار دهد.

شناخت نیاز مشتری یکی از ارکان اصلی چنین سایت‌هایی محسوب می‌شود که به این رکن اساسی باید توجه ویژه کرد تا نیاز مردم به خانه‌ رفع شود ولی در این سایت تبلیغات به عنوان رکن اصلی شناخته شده است و تقاضای عموم مردم نادیده گرفته شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده