ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حبیبی: موتلفه،ایثارگران و پایداری تعهد داده‌اند فهرست جداگانه ندهند

حبیبی: موتلفه،ایثارگران و پایداری تعهد داده‌اند فهرست جداگانه ندهند

فارس/ دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در مورد ساز و کار رسیدن به فهرست واحد گفت: ساز و کار رسیدن به فهرست مورد اجماع توسط شورای هماهنگی اصولگرایان و نهایتا شورای داوری تعیین خواهد شد.

محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی که در اجلاس سراسری دبیران استانی سه تشکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت با تاکید بر وحدت اصولگرایی اظهار داشت: تنها راه پیروزی اصولگرایان در انتخابات پیش رو ائتلاف است.

حبیبی تصریح کرد: اصولگرایان باید نقشه های دشمن را بشناسند و آن را درک کنند و در داخل سازمان ولایت عمل کنند. ما باید به پیوند مقدس همه ظرفیت های اصولگرایی پایبند باشیم.

وی افزود: اصولگرایان باید از خود بپرسند که آیا درک درستی از دشمن و ترفندهای انها دارند و اگر نقشه های دشمن را محاسبه نکرده اند دچار غفلت شده اند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: خوشبختانه جلسات متعدد و خوبی میان سه تشکل ایثارگران و پایداری و موتلفه اسلامی در جهت وحدت اصولگرایان برداشته شده است. این سه تشکل در بیش از 20 نشست اصلی و فرعی با براورد اوضاع و شرایط پیش رو در آستانه انتخابات بر وحدت و ائتلاف حداکثری اصولگرایان تاکید دارند.

حبیبی تاکید کرد: سه تشکل تعهد داده اند که نه تنها فهرست جداگانه نخواهند داد بلکه بر روی افراد اختلافی اصرار نورزند.

وی تصریح کرد: ما خودمان را قطب عالم امکان نمی دانیم و اینطور نیست که دیگران بیایند و به ما بپیوندند. این سم مهلک است. اصولگرایان هیچ کدام خود را قطب اصلی نمی دانند.

حبیبی افزود: ما بر اساس خرد جمعی، روند همگرایی را طی می کنیم و امیدواریم همه ظرفیت های اصولگرایی در این فرآیند قرار بگیرند.

وی افزود: هر سه تشکل پذیرفته اند که فهرست نهایی بر اساس سهمیه بندی احزاب ، افراد و اضلاع اصولگرایی شکل نمی گیرد بلکه بر اساس معیارها و مقیاس های ولایی و صلاحیت های علمی و عملی نامزدها شکل خواهد گرفت.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در مورد ساز و کار رسیدن به فهرست واحد بیان داشت: ساز و کار رسیدن به فهرست مورد اجماع توسط شورای هماهنگی اصولگرایان و نهایتا شورای داوری تعیین خواهد شد.

حبیبی تصریح کرد: سه تشکل تاکید بر گفتمان انقلاب اسلامی و گفتمان رهبری و اصول و ارزشها را اصل دانسته و به دنبال تشکیل جبهه فراگیر اصولگرایی هستند

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده