حبیبی: موتلفه،ایثارگران و پایداری تعهد داده‌اند فهرست جداگانه ندهند

حبیبی: موتلفه،ایثارگران و پایداری تعهد داده‌اند فهرست جداگانه ندهند

فارس/ دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در مورد ساز و کار رسیدن به فهرست واحد گفت: ساز و کار رسیدن به فهرست مورد اجماع توسط شورای هماهنگی اصولگرایان و نهایتا شورای داوری تعیین خواهد شد.

محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی که در اجلاس سراسری دبیران استانی سه تشکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت با تاکید بر وحدت اصولگرایی اظهار داشت: تنها راه پیروزی اصولگرایان در انتخابات پیش رو ائتلاف است.

حبیبی تصریح کرد: اصولگرایان باید نقشه های دشمن را بشناسند و آن را درک کنند و در داخل سازمان ولایت عمل کنند. ما باید به پیوند مقدس همه ظرفیت های اصولگرایی پایبند باشیم.

وی افزود: اصولگرایان باید از خود بپرسند که آیا درک درستی از دشمن و ترفندهای انها دارند و اگر نقشه های دشمن را محاسبه نکرده اند دچار غفلت شده اند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: خوشبختانه جلسات متعدد و خوبی میان سه تشکل ایثارگران و پایداری و موتلفه اسلامی در جهت وحدت اصولگرایان برداشته شده است. این سه تشکل در بیش از 20 نشست اصلی و فرعی با براورد اوضاع و شرایط پیش رو در آستانه انتخابات بر وحدت و ائتلاف حداکثری اصولگرایان تاکید دارند.

حبیبی تاکید کرد: سه تشکل تعهد داده اند که نه تنها فهرست جداگانه نخواهند داد بلکه بر روی افراد اختلافی اصرار نورزند.

وی تصریح کرد: ما خودمان را قطب عالم امکان نمی دانیم و اینطور نیست که دیگران بیایند و به ما بپیوندند. این سم مهلک است. اصولگرایان هیچ کدام خود را قطب اصلی نمی دانند.

حبیبی افزود: ما بر اساس خرد جمعی، روند همگرایی را طی می کنیم و امیدواریم همه ظرفیت های اصولگرایی در این فرآیند قرار بگیرند.

وی افزود: هر سه تشکل پذیرفته اند که فهرست نهایی بر اساس سهمیه بندی احزاب ، افراد و اضلاع اصولگرایی شکل نمی گیرد بلکه بر اساس معیارها و مقیاس های ولایی و صلاحیت های علمی و عملی نامزدها شکل خواهد گرفت.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در مورد ساز و کار رسیدن به فهرست واحد بیان داشت: ساز و کار رسیدن به فهرست مورد اجماع توسط شورای هماهنگی اصولگرایان و نهایتا شورای داوری تعیین خواهد شد.

حبیبی تصریح کرد: سه تشکل تاکید بر گفتمان انقلاب اسلامی و گفتمان رهبری و اصول و ارزشها را اصل دانسته و به دنبال تشکیل جبهه فراگیر اصولگرایی هستند

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حبیبی: موتلفه،ایثارگران و پایداری تعهد داده‌اند فهرست جداگانه ندهند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X