ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بودجه ۶۴۰ میلیارد تومانی شبکه ملی اطلاعات در سال ۹۵

بودجه ۶۴۰ میلیارد تومانی شبکه ملی اطلاعات در سال ۹۵

فارس/ در لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور برای توسعه زیرساخت‌های خدمات و کاربردهای ICT و شبکه ملی اطلاعات مجموعا ۶۴۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

بودجه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 95 برای توسعه زیرساخت‌ها خدمات و کاربردهای ارتباطات و فناوری اطلاعات و شبکه ملی اطلاعات مجموعاً 640 میلیارد تومان بودجه تعیین شده است.

از این رقم 527 میلیارد تومان به توسعه زیرباناهای فنی و 160 میلیارد تومان به توسعه محتوایی اختصاص خواهد یافت.

در قانون بودجه سال گذشته برای توسعه زیرساخت‌های شبکه ملی 450 میلیارد تومان، برای تکمیل زیربناهای فنی این شبکه 315 میلیارد تومان و توسعه خدمات محتوایی شبکه ملی 90 میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده