ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث 3 نوجوان در رودخانه دز خوزستان غرق شدند

حوادث/ 3 نوجوان در رودخانه دز خوزستان غرق شدند

ایرنا/ سه نوجوان روستای ابوالقیفه از توابع شهرستان شوش استان خوزستان روز گذشته در رودخانه دز غرق شدند.

بسیاری از جوانان و نوجوانان ﺭﻭﺳﺘﺎﯼ ابوالقیفه ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺷﻮﺵ برای فرار از ﮔﺮﻣﺎﯼ حدود 50 ﺩﺭﺟﻪ ﺑﻪ ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺩﺯ ﭘﻨﺎﻩ می برند.

قطع ﺑﺮﻕ ﻭ ﺷﺪﺕ ﮔﺮﻣﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﺷده تا بسیاری از نوجوانان و کودکان ﺭﻭﺳﺘﺎﯼ ابوالقیفه با طی کردن ﻓﺎﺻﻠﻪ حدود یک کیلومتری ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺩﺯ ﺗﺎ این ﺭﻭﺳﺘﺎ برای آب تنی به انجا بروند که برخی از آنان به دلیل عدم آشنایی با فن شنا غرق می شوند.
در حادثه ای که روز یکشنبه در این رودخانه به وقوع پیوست، ﺳﻪ نوجوان این روستا که نسبت فامیلی نیز با همدیگر داشتند، غرق شدند.
محمد کعبی منش12 ﺳﺎﻟﻪ، ﮐﺒﺮﯼ شلاگه نژاد 15 ﺳﺎﻟﻪ ﻭ ﻣﺮﯾﻢ کعبی منش 12 ساله ﮐﻪ ﺑﺎ ﺗﻌﺪﺍﺩﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺯ ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ ﺭﻭﺳﺘﺎ ﺩﺭ ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺩﺯ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺷﻨﺎ ﺑﻮﺩﻧﺪ، به دلیل ناتوانی در مهار جریان آب، ﻏﺮﻕ ﺷدﻧﺪ .
ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺷﺎﻫﺪﺍﻥ ﻋﯿﻨﯽ، ﺗﻦ ﺑﯽ ﺟﺎﻥ ﻣﺤﻤﺪ پس از دو ﺳﺎﻋﺖ، ﺍﺯ ﺁﺏ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﮐﺸﯿﺪﻧﺪ.
عباس پور عاطف بخشدار شاوور نیز در خصوص این خبر به ایرنا گفت:ساعت 14 روز گذشته نیز ﺍﺟﺴﺎﺩ ﻏﺮﻕ ﺷﺪﻩ ﺩﻭ نوجوان دیگر این حادثه نیز از این رودخانه پیدا شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده