وسواس شدید نیمار به موهایش

مهاجم تیم بارسلونا گفت:من و نیمار می دانیم که مسى بهترین بازیکن جهان است. کاپ: مهاجم تیم بارسلونا گفت:من و نیمار می دانیم که مسى بهترین بازیکن جهان است.

لوییز سوارز در گفت و گویی ویژه با سایت نیمار درباره مسائل مختلف صحبت کرده است.

*وقتى که به بارسا آمدی ، درباره نیمار چى فکر میکردى ؟

آن چیزى که من و سورپرایز کرد روش و سبکش بود ، او ظاهری داشت که مردم و مطبوعات ندیده بودند.وقتى من با او بودم کاملاً متفاوت بود ، خب او من را خوشحال کرد.

*قبلاً از نیمار چى شنیده بودى ؟

من درباره ى عکس ها و روش زندگی اش چیزهایی شنیده بودم.او در رخکتن خیلى آرام است.می توانم بگویم خیلی بازیگوش است.

* چرا MSN داره عالى کار می کند؟

 وقتى که من گل میزنم ، یا وقتى که لئو و نىمار گل می زنند برایشان خوشحال می شوم.من و نیمار می دانیم که مسى بهترین بازیکن جهان است. ما از مسى نکات زیاد یاد گرفتیم.در MSN هیچ حسادتى به هم نداریم.

*درباره سیر تکاملى و تطبیق یافتن نیمار چى فکر میکنى ؟

او نشان داده به توانایى هاى خودش اطمینان دارد و استعداد روبرو شدن با هر شرایطى را دارد.این نمایش نیمار در سطح جهانى است و نه فقط در برزیل ، بلکه همینطور در اروپا.می دانم او عصر و غروب تمرین می کند و میخواهد که نمایش و عملکردش بهتر شود.نیمار روی موهایش خیلى وسواس دارد.ما نمی توانیم به موهایش دست بزنیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وسواس شدید نیمار به موهایش» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X