ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امکان برگزاری انتخابی تیم ملی بین رضایی و علیارینوروزی و زیدوند شاید در پیت لاسینسکی سرشاخ شوند

شورای فنی فدراسیون کشتی جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی بلافاصله پس از برگزاری جام جهانی جمعه شب در شهر شیراز برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در پی جلسه بیست و هشتم فروردین ماه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی، اعضای شورا بلافاصله پس از جام جهانی با حضور محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در شهر شیراز نشستی را برگزار و با توجه به مصوبات جلسه قبلی در مورد وضعیت سه وزن 98، 66 و 85، تصمیم گیری  می کنند.


مصوبات نشست پیشین شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی به شرح زیر است:

 

1- مقرر گردید با توجه به اینکه نظر کادر فنی حضور مشترک آقایان قاسم رضایی و مهدی علیاری در رقابت های جام جهانی است، هر دو کشتی گیر در رقابت های جام جهانی 2016 شرکت کنند، در صورتی که امکان ارزیابی نفر برتر از سوی شورای فنی در رقابت های مذکور فراهم نشد، بنا به تشخیص شورا، پس از اتمام مسابقات جام جهانی، بلافاصله دو کشتی گیر موردنظر، رقابت انتخابی را برگزار خواهند نمود (در همان روز یا روز آینده بدون وزن کشی مجدد)

2- مقرر گردید در وزن 66 کیلوگرم، آقایان امید نوروزی و مهدی زیدوند در مسابقات جام جهانی رقابت نمایند، در صورت عدم ارزیابی شفاف شورای فنی از کشتی گیران مذکور، دو کشتی گیر یاد شده باید در رقابت های پیت لاسینسکی لهستان رقابت کرده تا نفر شایسته پوشیدن تیم ملی مشخص شود.

3- مقرر گردید در وزن 85 کیلوگرم، آقایان حسین نوری و حبیب اخلاقی در جام جهانی رقابت نمایند. شورای فنی پس از انجام مسابقات دو کشتی گیر یاد شده، بنا بر پیشنهاد کادر فنی نسبت به ارزیابی خود در خصوص تشخیص کشتی گیر برتر این وزن برای حضور در رقابت های المپیک اقدام خواهد نمود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده