ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادعای عضو حزب اعتماد ملی: تنها 4 نفر از اصلاح طلبان در تهران تأیید صلاحیت شده اند

ادعای عضو حزب اعتماد ملی: تنها 4 نفر از اصلاح طلبان در تهران تأیید صلاحیت شده اند

جماران/ عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی مدعی شد: در حوزه انتخابی تهران تنها نام 4 اصلاح طلب میان تایید صلاحیت شدگان دیده می شود.

محمد جواد حق شناس در مورد وضعیت برسی صلاحیت ها و اعلام آن به داوطلبین گفت: هنوز به صورت رسمی به ما اعلام نشده است که رد صلاحیت شده ایم، اما در لیستی که شورای نگهبان و فرمانداری از تأیید صلاحیت شدگان منتشر کرده اند، در حوزه انتخابی تهران تنها نام 4 اصلاح طلب دیده می شود و محمد رضا عارف، علیرضا محجوب، مصطفی کواکبیان و سهیلا جلودار زاده تنها کسانی هستند که از لیست اصلاح طلبان تأیید شده اند.
وی ابراز عقیده کرد: نبودن اسامی کاندیداهای دیگر در این لیست به معنای رد صلاحیت آنها است.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی همچنین در مورد وضعیت اصلاح طلبان در شهرستان ها خاطر نشان کرد: در دیگر استان ها نیز وضعیت همین گونه و در برخی از آنها شرایط اسفناکتر است؛ به طوری که در بعضی از مناطق حتی یک نماینده اصلاح طلب هم تأیید صلاحیت نشده است.

حق شناس در خصوص اقدامات اصلاح طلبان بعد از این رد صلاحیت های گسترده تصریح کرد: امشب جلسه ای در شورای عالی سیاست گذاری داریم که در مورد این مسئله صحبت و تصمیم گیری خواهیم کرد.
وی ادامه داد: اما به هر جهت طبق قانون ما اعتراض هایمان را به این نحوه برسی صلاحیت ها انجام خواهیم داد و مدعی شد: ولی هیئت نظارت بر انتخابات در صورت اصرار به تداوم این روش، عملاً مانع یک انتخابات رقابتی برای مردم و کشور خواهند شد.

محمد جواد حق شناس در پایان در پاسخ به این سوال که آیا این رد صلاحیت ها شامل طرفداران دولت و اعتدالیون نیز می شود گفت: اطلاع دقیق من در مورد اصلاح طلبان است اما در لیست تأیید شده ها به جز 4 نفری که نام بردم شخص سرشناس دیگری وجود ندارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده