ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب «چه قدر خوبیم ما» کتابی نوشته " ابراهیم رها"

معرفی کتاب/  «چه قدر خوبیم ما» کتابی نوشته " ابراهیم رها"

آخرین خبر/ «چه قدر خوبیم ما» کتابی نوشته " ابراهیم رها" با زبان طنز اما در عین حال جدی است که نویسنده‌اش متن آن را حاصل تاملات خود در نقد رفتارشناسی ایرانیان در قالب بیانی طنز آمیز عنوان کرده است.

در بخش هایی از مقدمه ی این کتاب می خوانیم:
« کتابی در حوزه ی طنز هست و نیست، یعنی زبانش طنز است ، نگاه طنز است ، لحن طنز است. اما سعی کرده ام تا شوخی شوخی حرف های جدی بزنم. این ها به گمانم جدی نرین حرف هایی است که طی این سال ها که دستی به قلم دارم و چندین جلد کتاب از من چاپ شده و در چندین و چند نشریه قلم زده ام ، روی کاغذ آورده ام.
برخی از عناوین این کتاب عبارت اند از:
«و بس»، «پشت و رو»،« مد» ،«مجازی ام مجازی» ،«رانندگی» ،« خاص» ،«همسایگان» و ....

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

یعنی اگر داغ و درفش مان کنند و به میخ و سیخ مان بکشند و از دروازه ی شهر آویزانمان فرمایند و… اگر سر به سر تن به کشتن دهیم عمرا که کتاب بخوانیم.
ما اصلا یک جور مقاومت عجیبی در برابر کتاب خواندن داریم که تفلون در برابر چسبیدن غذا به ماهی تابه ندارد.
چنان نسبت به کتاب خواندن نفوذناپذیریم که ایزولاسیون هیچ پشت بامی نسبت به باران و برف چنین عایق نیست.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده