ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آمادگی ایتالیا برای همکاری با راه آهن ایران

آمادگی ایتالیا برای همکاری با راه آهن ایران

مهر/ رئیس راه آهن ایتالیا در دیدار با مدیرعامل راه آهن، همکاری و مشارکت خود را با راه آهن ایران در راستای برگزاری دوره های آموزشی و قطارهای سریع السیر اعلام کرد.

ماتزون چینی رئیس راه آهن ایتالیا به همراه هیاتی با مدیر عامل شرکت راه آهن کشورمان دیدار و گفتگو کرد. طی این دیدار پور سید آقایی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت راه آهن ضمن معرفی راه آهن و پروژه های ریلی، اهمیت هر کدام از آنها را بازگو کرد.

در این جلسه از پروژه های مهمی چون خطوط سریع السیر محور قم – اراک و تهران – همدان یاد شد که به عنوان پروژه های مهم در کشور، می توانند استفاده از خطوط سریع السیر را توسعه دهند.

مدیر عامل شرکت راه آهن با بیان اینکه ترانزیت و توسعه آن در کشور از جایگاه و اهمیت خاصی برخوردار است، همکاری خود را با راه آهن ایتالیا در همه بخش های ریلی اعلام کرد و در مقابل، هیات راه آهن ایتالیا اعلام آمادگی کردند که در همه زمینه ها به خصوص برگزاری دوره های آموزشی فنی با راه آهن ایران همکاری می کنند.

همچنین رئیس راه آهن ایتالیا اعلام کرد در زمینه پرداخت وام های آسان با بهره پایین و همچنین قطارهای سریع السیر با ایران همکاری خواهد کرد. گفتنی است؛ قبل از این دیدار نخست وزیر ایتالیا و رییس جمهور ایران در کاخ ریاست جمهوری تفاهماتی را در بخش های مختلف به خصوص ریلی به امضا رسانده بودند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X