ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یک بیماری شایع بین نظامیان صهیونیست

یک بیماری شایع بین نظامیان صهیونیست

العالم/ از میان هرچهار نظامی صهیونیست یک سرباز از بیماری روانی رنج می برد که در طول خدمت به درمان روانی نیازمند است.

گزارشگر شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "یافته ها در مورد سلامت روانی نظامیان بسیار نگران کننده است از میان هر چهار نظامی یک نفر از بیماری روانی رنج می برد و در طول خدمت برای درمان اقدام می کنند که سه چهارم آنها مذکر هستند.از میان هر شش نظامی یک نفر خدمت سربازی خود را نیمه تمام رها می کند و در پی ناراحتیها روانی از ارتش خارج می شود."
وی افزود: "ارتش اسرائیل امکانات لازم را برای درمان این تعداد بیشمار را ندارد. تنها 30 روان پزشک در ارتش اسرائیل مشغول به فعالیت هستند و 30 هزار افسر روان شناس که اکثر آنها شرایط مناسب برای درمان نظامیانی که از بحران روانی رنج می برند برخوردار نیستند در اتش فعالند."
"گیورا بیلگ" روانشان در ارتش رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "برخی از سربازان از ابتدا از دچار بیماری روانی بودند و برخی دیگر در میدانهای جنگ دچار بحرانهای روانی شدند."
وی افزود: "به نظر من افسران روان شناس و روان پزشکان بیشتری باید در ارتش اسرائیل حضور داشته باشند و فرماندهان نیز باید حالات روانی پیچیده را در میان نیروهای تشخیص دهند."
وی تأکید کرد: "شناسایی عامل شیوع بیماریهای روانی میان نظامیان دشوار است. یا نبرد غزه باعث شیوع بیماری روانی شده یا گزارش افسر روان شناس را وسیله برای معاف شدن از ارتش می دانند."

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده