ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نوبخت: مسئولیت پرداخت یارانه ها با وزیر کار است

نوبخت: مسئولیت پرداخت یارانه ها با وزیر کار است

جماران/ نوبخت با اشاره به تعیین مجری طرح پرداخت یارانه ها از سوی دولت، تصریح کرد: آقای دکتر ربیعی، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی مسئولیت پرداخت یارانه ها و اجرای تبصره 20 را بر عهده دارد و توضیحات بیشتر را باید از ایشان جویا شوید.

محمد باقر نوبخت درباره آخرین وضعیت پایگاه اطلاع رسانی قرارداد ها و اقداماتی که در این خصوص صورت گرفته است، توضیح داد: در حال حاضر این طرح به سرانجام رسیده و هر دستگاهی کلیه قرارداد های خود را بر روی یک پایگاه اطلاع رسانی قراردادی، عرضه می کند.

وی افزود: پایگاهی که اطلاعات قراردادها بر روی آن ثبت می شود، پایگاه متمرکزی نیست، بلکه هر دستگاهی اطلاعاتش را بر روی پایگاهی که در خود همان سازمان است، منتشر می کند.
سخنگوی دولت در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار جماران درباره آخرین وضعیت پرداخت یارانه ها نیز اظهار کرد: دولت تبصره 20 را در رابطه با یارانه ها در دستور کار خود قرار داده و آن را اجرا می کند.

نوبخت با اشاره به تعیین مجری طرح پرداخت یارانه ها از سوی دولت، تصریح کرد: آقای دکتر ربیعی، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی مسئولیت پرداخت یارانه ها و اجرای تبصره 20 را بر عهده دارد و توضیحات بیشتر را باید از ایشان جویا شوید.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی درپاسخ به این سوال که آیا در وزارتخانه های مختلف ردیف بودجه ای برای تاسیس دفتر محیط زیست و توسعه پایدار اختصاص داده شده است یا خیر؟ گفت: ما مشکلی برای پرداخت بودجه برای این دفاتر نداریم و همه باید در کنار برنامه وزارت خانه متبوع، در فعالیت های زیست محیطی نیز مشارکت داشته باشند.

نوبخت تاکید کرد: خود ما در سازمان مدیریت و برنامه ریزی دفتری خاص برای محیط زیست اختصاص داده ایم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده