ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا مردی که همه زندگیش برای یک بازی فنا کرد

4گوشه دنیا/ مردی که همه زندگیش برای یک بازی فنا کرد

آخرین خبر/ مایکل فای مردی است که به خاطر اعتیاد به بازی کامپیوتری شغل، همسر و خودرو اش را از دست داد. این مرد جوان آمریکایی در 4ماه مهترین چیزهای زندگیش را به خاطر بازی کامپیوتری از دست داد. وی می گوید زندگی خوبی داشتم برای یک سایت نویسندگی می کردم و پول خوبی هم بدست می آوردم اما بازی تمام زندگی ام را تغییر داد. تمام فکر و ذهنم مشغول بازی بود حتی وقتی می خواستم بخوابم یا سرکار بروم یک لحظه آرامش نداشتم تا دوباره برگردم و بازی را ادامه دهم. همسرم که از این وضعیت خسته شده بود رهایم کرد برای یک بازی در دنیای مجازی خودرو ام را فروختم و به دلیل کوتاهی در کار اخراج شدم.
این قبیل اعتیاد ها روز به روز افزایش می یابد. به گزارش بی بی سی مردی اهل کره جنوبی پیش از این ها به خاطر 50ساعت بازی بدون وقفه جان باخت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده