ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اولتیماتوم اسرای فسطینی به رژیم صهیونیستی

اولتیماتوم اسرای فسطینی به رژیم صهیونیستی

العالم/ 6 اسیر فلسطینی در اعتراض به بازداشت های غیر قانونی و بدون دادگاهی و تفهیم اتهام، به اعتصاب غذای خود که از چند روز قبل آغاز کرده اند، ادامه می دهند.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین اعلام کرد: اسرا به مسوول زندان های اسراییل تا فردا (سه شنبه) مهلت داده اند که خواسته هایشان را برآورده کند در غیر این صورت اقدام های اعتراضی شان را گسترش خواهند داد.
اعتصاب کنندگان فلسطینی شامل خبرنگار اسیر "نضال ابو عکر" (48 ساله)، "شادی معالی" (39 ساله)، "غسان زواهره" (32 ساله)، از بیت لحم، "بدر رزه" از نابلس و "منیر ابو شرار" از "دورا الخلیل" هستند.
این اسرا از 20/8/2015 در اعتراض به ادامه بازداشت اداری بدون تفهیم اتهام یا محاکمه، اعتصاب غذا کرده اند و به همین دلیل رژیم صهیونیستی آنان را در زندان صحرایی "نقب" در سلول انفرادی محبوس کرده است.
آنان تهدید کردند در صورتی که رژیم صهیونیستی به خواسته های آنان تا اول سپتامبر پاسخ ندهد از نوشیدن مایعات که تا کنون مصرف می کردند، خودداری خواهد کرد و همچنین در جلسات دادگاه های اداری حاضر نخواهند شد.
"کاید فوزی ابو الریش" (42 ساله) اسیر فلسطینی از نابلس در اعتراض به ادامه بازداشت اداری خود از 26 روز قبل تا زمان حاضر اعتصاب غذا کرده و در زندان "مجدو" در انفرادی است.
وی از دسامبر 2004 در بازداشت اداری است و بازداشت وی دو بار و هر یک به مدت شش ماه تمدید شده است.
کاید 16 سال از عمرش را در زندانهای صهیونیستی سپری کرده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده