ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حماسه 5 هزار تومانی در پرسپولیس!

حماسه 5 هزار تومانی در پرسپولیس!

ورزش سه/ گروهی از سردسته های هواداری در پرسپولیس وکسانی که نقش لیدر هواداران را در پرسپولیس برعهده دارندبابرگزاری یک جلسه شروع به جمع آوری پول برای کمک به رفع مشکلات مالی این باشگاه گرفته اند.
آنها در شبکه های اجتماعی نحوه کمک به تیم پرسپولیس را به دوستان وهواداران آموزش میدهند. بر این اساس این گروه پیشنهاد پرداخت مبالغی بالاتر از 5 هزار تومان را داده ودر شعارهای خود عنوان داشته اند اگر در بین 10 میلیون هوادار پرسپولیس این فرضیه در حال انجام عملی شودو هر فر ددر پرسپولیس حداقل 5 هزار تومان کمک کند، 50 میلیارد درآمد تنها از محل کمکهای مردمی جور میشود که این مبلغ میتواند بیشتر مشکلات تیم فوتبال پرسپولیس را مرتفع کند.
مدیر تدارکات تیم بزرگسالان ومسئول کانون هواداران این باشگاه کسانی هستند که با پرداخت اولین مبالغ با رقم 66 هزار و666تومان وواریز به حساب باشگاه استارت قضیه را زده وگفته شدن تا دومین روز بعد از شروع این قضیه 4 هزار کمک بین 5 تا 120 هزار تومان به حساب باشگاه واریز شده است ،البته اگر از سوی هواداران یک حسای مستقل در نظر گرفته میشد وهمزمان یک ذیحساب از باشگاه ویک معتمد از جمع هواداران بر حساب ها نظارت داشتند بهتر بود.
در ادوار گذشته یکی دوبار این اتفاق از سوی باشگاه های مختلف پیش آمده بود اما نتیجه چندان قابل توجهی نداشت.دارایی باشگاه قدیمی وریشه دار تهران در اواخر دهه 60 بادرج آگهی در نشریات از هواداران قدیمی خود مطالبه کمک مالی برای ادامه حیاتش کرد که چون مبلغی جور نشد حیات این باشگاه با اختلال مواجه وسپس منحل شد.در سال 81 ودر زمان مدیریت اکبر غمخوار در پرسپولیس صدور کارت هواداری با مبلغ 5 هزار تومان در دستور کار قرار گرفت.
در اواخر دهه 80 هم فتح الله زاده با اعلام شماره حساب به دنبال جذب کمک مالی بود که البته طرح او هم عقیم ماند واز سرنوشت کار کسی خبری به دست نیاورد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X