ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارزش یورو برابر دلار افزایش یافت

ارزش یورو برابر دلار افزایش یافت

خبرگزاری صدا و سیما/ ارزش یورو برابر دلار و برخی دیگر از ارزهای معتبر جهان در معاملات روز چهارشنبه افزایش یافت.

در بازاری که کارگزاران و دست اندرکاران آن گوش به زنگ مشخص شدن سیاست بانکی آمریکا هستند، اینکه آیا نرخ بهره بانکی در این کشور کاهش خواهد یافت یا تغییری نخواهد کرد، بیشترین تاثیر را در کاهش ارزش دلار در برابر یورو دیگر ارزها ، در معاملات روز چهارشنبه داشته است.

اگر کمیته سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا، نرخ بهره بانکی خود را افزایش دهد،زمینه ساز افزایش ارزش دلار در برابر دیگر ارزهای معتبر جهان خواهد شد و اگر آن را در همین حد که تقریبا نزدیک به صفر درصد است بدون تغییر نگه دارد ،باعث کاهش ارزش دلار آمریکا در برابر دیگر ارزهای معتبر جهان خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز از لندن، هر یورو در بازار بین‌المللی مبادلات ارزی امروز لندن، به یک ممیز 1064 هزارم دلار( معادل هر هزار یورو برابر هزار و 106 دلار و 40 سنت) رسید که نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین این بازار، مقداری کاهش نشان می دهد. ارزش برابری این دو ارز در پایان معالات روز گذشته به نسبت یک یورو به یک ممیز 1041 هزارم دلار (هر هزار یورو برابر هزار و 104 دلار و 10 سنت بود) بود.

ارزش برابری واحد پول اروپا با ین نیز در بازار بین‌المللی مبادلات ارزی امروز لندن افزایش یافت، به گونه ای که ارزش برابری این جفت ارزی به نسبت یک یورو به 133 ین و 11 صدم یک ین بود.
ارزش برابری این دو ارز در پایان معاملات روز کاری پیشین به نسبت یک یورو به به 133ین و دو صدم یک ین رسیده بود.

ارزش دلار آمریکا در مقابل ین ژاپن نیز در بازار بین‌المللی مبادلات ارزی امروز لندن کاهش یافت، به ترتیبی که ارزش برابری این دو ارز در اواسط معاملات امروز به نسبت یک دلار به 120 ین و 32 صدم یک ین بود، حال آنکه ارزش برابری این زوج ارزی در پایان معاملات روز کاری پیشین به نسبت یک دلار به 120 ین و 48 صدم یک ین رسیده بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده