ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توره: به خاطر پلگرینی در سیتی ماندم

توره: به خاطر پلگرینی در سیتی ماندم

کاپ/ یحیی توره اعلام کرده که مانوئل پلگرینی تنها دلیل ماندن او در اتحاد است.
در سال های اخیر دوبار صحبت از جدایی احتمالی یحیی توره از من سیتی به میان بود. در ماه می سال گذشته دیمیتری سلوک، مدیر برنامه های توره ، مدعی شده بود که سران سیتی اهمیتی به این بازیکن نمی دهند و روز تولدش را هم فراموش کرده اند. همچنین صحبت از رفتن او به اینتر هم به میان بود. اما خود توره که سال گذشته برادرش، ابراهیم، را از دست داد، مدعی شده که پلگرینی در لحظات سخت برای او مانند یک پدر بوده است و یکی از فاکتورهای کلیدی در تصمیم او برای ماندن در تیم بوده است: من به خطر مانوئل ماندم. او همیشه با من صحبت می کند و مرا نصیحت می کند. او از زندگی بیرون زمین فوتبال من هم باخبر است. در لحظات سخت برای من مثل یک پدر بوده است. هیچ گاه غیر از این با مربی این انقدر احساس نزدیکی نداشتم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده