ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دو خط کتاب جام بلور، تنها یک بار می شکند

دو خط کتاب/ جام بلور، تنها یک بار می شکند

آخرین خبر/ جام بلور، تنها یک بار می شکند. میتوان شکسته اش را، تکه هایش را ، نگهداشت اما شکسته های جام،آن تکه های تیز برنده، دیگر جام نیست. احتیاط باید کرد. همه چیز کهنه میشود و اگر کمی کوتاهی کنیم، عشق نیز...یک روز همسر یک باستان شناس به من گفت: شوهرم را به علت این که یک باستان شناس است و دائما با اشیا قدیمی سرگرم است؛ دوست دارم ؛ چرا که قدر مرا هر قدر که کهنه تر می شوم بیشتر میداند. حال مدتهاست که به من به عنوان یک ظرف بلور نازک نگاه میکند. از من همان طور مراقبت میکند که از تنگ قدیمی بالای ظرف. او همیشه می ترسد که یک نگاه بد هم آن تنگ گرانبها را بشکند همانطور که یک صدای مختصر بلند قلب مرا...عاشق زمزمه می کند؛ فریاد نمی کشد.

یک عاشقانه آرام
نادر ابراهیمی[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده