ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

ایسنا/ تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور توسط محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد.

متن این تذکرات به شرح زیر است:

آلیا نماینده تهران به وزیر آموزش و پرورش : توضیح علت عدم پرداخت مطالبات سالهای 93 و 94 معلمان حق التدریس منطقه 20 آموزش و پرورش تهران، به رئیس جمهور: توضیح علت عدم پرداخت مطالبات آزادگان و احتساب معوقات ایام اسارت.

خجسته نماینده همدان، قاضی پور نماینده ارومیه به رئیس جمهور: لزوم توجه جدی به مشکل آلودگی هوا و تشکیل کمیته‌ای همه جانبه برای تعیین تکلیف آن.

خجسته ، صادقی، قاضی پور و بشیری نمایندگان همدان، شیراز،ارومیه وپاکدشت به وزیر امور اقتصاد و دارایی: لزوم برنامه ریزی دقیق برای فعالیت‌های اقتصادی در شرایط پسا تحریم

کارخانه نماینده همدان و فامنین به رئیس جمهور: توضیح علت عدم پرداخت اعتبارات طرح احداث راه آهن تهران – همدان

مهرداد بذرپاش نماینده تهران و دهقان نماینده چناران و طرقبه به رئیس جمهور: ضرورت ارائه اسناد فساد کرسنت به دادگاه بین‌المللی ذیربط و جلوگیری از خسارات جبران ناپذیر به منافع ملی کشور

بذرپاش و صادقی نمایندگان تهران و شیراز به وزیر آموزش و پرورش: علت عدم اجرای مناسب رتبه بندی معلمان که باعث تضییع حقوق فرهنگیان شده.

دهقان نماینده چناران و طرقبه به وزیر نیرو: بی توجهی به خواست مردم شهرستانهای چناران و طرقبه توسط شرکت آب منطقه‌ای خراسان.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده