تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

ایسنا/ تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور توسط محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد.

متن این تذکرات به شرح زیر است:

آلیا نماینده تهران به وزیر آموزش و پرورش : توضیح علت عدم پرداخت مطالبات سالهای 93 و 94 معلمان حق التدریس منطقه 20 آموزش و پرورش تهران، به رئیس جمهور: توضیح علت عدم پرداخت مطالبات آزادگان و احتساب معوقات ایام اسارت.

خجسته نماینده همدان، قاضی پور نماینده ارومیه به رئیس جمهور: لزوم توجه جدی به مشکل آلودگی هوا و تشکیل کمیته‌ای همه جانبه برای تعیین تکلیف آن.

خجسته ، صادقی، قاضی پور و بشیری نمایندگان همدان، شیراز،ارومیه وپاکدشت به وزیر امور اقتصاد و دارایی: لزوم برنامه ریزی دقیق برای فعالیت‌های اقتصادی در شرایط پسا تحریم

کارخانه نماینده همدان و فامنین به رئیس جمهور: توضیح علت عدم پرداخت اعتبارات طرح احداث راه آهن تهران – همدان

مهرداد بذرپاش نماینده تهران و دهقان نماینده چناران و طرقبه به رئیس جمهور: ضرورت ارائه اسناد فساد کرسنت به دادگاه بین‌المللی ذیربط و جلوگیری از خسارات جبران ناپذیر به منافع ملی کشور

بذرپاش و صادقی نمایندگان تهران و شیراز به وزیر آموزش و پرورش: علت عدم اجرای مناسب رتبه بندی معلمان که باعث تضییع حقوق فرهنگیان شده.

دهقان نماینده چناران و طرقبه به وزیر نیرو: بی توجهی به خواست مردم شهرستانهای چناران و طرقبه توسط شرکت آب منطقه‌ای خراسان.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X