ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رفتار شجاعی توهین به نامزدهای انتخابات فدراسیون تیروکمان بود

رفتار شجاعی توهین به نامزدهای انتخابات فدراسیون تیروکمان بود

ایرنا/ معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: رفتار محمدعلی شجاعی توهین به نامزدهای انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان بود.
محمدعلی شجاعی خزانه دار کمیته ملی المپیک امروز از سمت خود استعفا کرد تا بتواند ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان را حفظ کند.
شجاعی در انتخابات کمیته ملی المپیک (30 دی 1392) به عنوان خزانه دار این نهاد برگزیده شد. وی که همزمان ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان را نیز بر عهده داشت باید از یکی از این دو سمت کناره گیری می کرد، اما نزدیک به دو سال به حضورش در دو شغل ادامه داد.
سرانجام در حالی که 18 آذر به عنوان زمان برگزاری انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان اعلام شده و شجاعی هم در این انتخابات ثبت نام نکرده است، وی امروز از سمت خزانه داری کمیته المپیک استعفا داد تا به این ترتیب نفس برگزاری انتخابات را زیر سوال ببرد.
سید نصرالله سجادی در گفت و گو با ایرنا درباره استعفای محمدعلی شجاعی گفت: بهتر بود وی زودتر این تصمیم را می گرفت و از طرفی استعفای وی را باید کمیته ملی المپیک قبول کند.
وی ادامه داد: جای سوال است که وی چرا قبل از ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون تیرو کمان استعفا نداده است. این رفتار شجاعی توهین به نامزدها، ورزشکاران و پیشکسوتان تیراندازی با کمان است.
رییس مجامع انتخاباتی در پاسخ به این پرسش که شجاعی چرا پس از دوسال اقدام به استعفا کرده است؟ افزود: باید از خود وی سوال کنید.
محمد علی شجاعی هم اکنون رییس فدراسیون تیراندازی با کمان و خزانه دار کمیته ملی المپیک است که هر دو این شغل محسوب می شود بر اساس نامه بارزسی کل کشور وی باید از یکی از سمت های خود استعفا می داد.
این در حالی است که وی به مدت دو سال در هر دو پست مشغول به فعالیت بوده است تا اینکه با اعلام زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون از سمت خزانه داری کمیته ملی المپیک استعفا کرد. ثبت نام از نامزدهای انتخابات این فدراسیون طی روزهای 13 تا 27 مرداد ماه امسال برگزار شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X