ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حمایت مجدد کاسترو از مبارزه سوریه علیه تروریسم

حمایت مجدد کاسترو از مبارزه سوریه علیه تروریسم

تسنیم/ رئیس جمهور کوبا بر حمایت مجدد خود از ملت سوریه در برابر توطئه امپریالیسم و صهیونیسم جهانی و تروریست‌های مزدور آنها تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، رائول کاسترو رئیس جمهور کوبا اعلام کرد سازمان همبستگی ملت‌های آسیا،‌آفریقا و آمریکای لاتین(اوسپال) حمایت و همبستگی خود را با ملت‌های آزاد در آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین در برابر توطئه امپریالیستی اعلام می‌کند که طی پنجاه سال اخیر در کنار تمام جنبش‌های رهایی‌بخشی در سه قاره یاد شده بوده است.

کاسترو در پیام تبریکی به این سازمان به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس آن تاکید کرد این سازمان از ملت‌های سوریه و فلسطین در برابر توطئه صهیونیستی امپریالیستی حمایت می‌کند و از سازمان فوق می‌خواهد همچنان به مبارزه و پایبندی به افکار و اصولی که به خاطر آن تاسیس شد، پایبند بماند.

از سوی دیگر لوردیس سروانتس دبیرکل سازمان همبستگی ملت‌های آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین بر ادامه همبستگی این سازمان با مبارزات ملت‌های سه قاره یاد‌شده علیه تمام اشکال تجاوزگری و دخالت امپریالیستی و ادامه دفاع از حق تمام ملت‌ها در انتخاب نظام سیاسی و اجتماعی خود بدون دخالت خارجی تاکید کرد.

وی اظهار داشت با چالش‌های خطرناکی که در تلاش‌های امپریالیسم برای ابتکار شیوه‌های جدید دخالت در امور داخلی کشورها و ایجاد انواع جدید هرج و مرج و تنش و تشدید افراط گرایی و وارونه نشان دادن حقایق و مخدوش کردن آن از طریق جنگ رسانه‌های و گمراه سازی رسانه‌های بی‌سابقه و بازاریابی و تبلیغ تروریسم نمایان است، روبرو هستیم که مستلزم افزایش همبستگی و همکاری جنبش‌های آزادیبخشی در سه قاره یاد شده است.

لوردیس تاکید کرد اوسپال بار دیگر بر همبستگی خود با سوریه و حمایت از آن در رویارویی با تجاوز صهیونیستی امپریالیستی که بیش از چهار سال است ادامه دارد، تاکید می‌کند.

وی افزود اوسپال از همان ابتدای تجاوز به سوریه همبستگی خود را با ملت سوریه که از حاکمیت،‌کرامت، استقلال و وحدت ارضی خود حمایت می‌کند، اعلام کرده است.

وی با محکوم کردن تجاوز تروریستی علیه ملت سوریه گفت سازمان ملت‌های آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین حجم جنگ رسانه‌ای و گمراه‌کننده‌ای را که سوریه در معرض آن قرار دارد، درک می‌کند که هدف از آن توجیه این جنگ است.

لوردس جنگ تروریستی علیه سوریه و جنایات گروه‌های تروریستی علیه ملت سوریه را محکوم کرد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده