ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دو خط کتاب مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانه

دو خط کتاب/ مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانه

آخرین خبر/ مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانه
مردی عجمی پرده کعبه را گرفته چنین خدای را می خواند: (( ای آفریننده جانوران درنده و خزندگان گزنده و آنان را به جان آدمیان سر دهنده! ای آنکه مردمان را به بیماری و کوری و تنگدستی و نیازمندی دچار می کنی!....))
حاجیان بر سرش می ریزند ، پوزش مطلبد
و چون دست از سرش بر می دارند باز می گردد و پرده کعبه را می گیرد و چنین می گوید: (( ای آنکه جانوران گزنده و درنده را تو نیافریدی و به جان مردم نیانداخته ای ...))
حاجیان باز بار دیگر بر سرش میریزند که چنین مگو. خدا آفریننده همه چیز است . مرد عجمی می گوید: پس تکلیفم چیست آن طور گفتم مانع شدید این طور گفتم اعتراض کردید ..


الامتاع و الموانسه 190/3) – ابوحیان توحیدی[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X