ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعتصاب ده ها هزار کارگر مخابراتی در آمریکا

اعتصاب ده ها هزار کارگر مخابراتی در آمریکا

خبرگزاری صدا و سیما/ حدود 39 هزار نفر از کارگران شرکت مخابراتی آمریکایی ورایزن اعتصاب کردند.

به گزارش شبکه تلویزیونی ای بی سی آمریکا، حدود 39 هزار نفر از کارگران خطوط زمینی و کابلی شرکت ورایزن در سواحل شرقی آمریکا دست از کار کشیدند.
این کارگران که عضو دو اتحادیه کارگران مخابرات آمریکا و اتحادیه بین المللی برادری کارگران، هستند، برای شاخه خطوط مخابراتی شرکت ورایزن کار می کردند.
در فیلادلفیا، حدود صد نفر از کارگران اعتصاب کننده وارد خیابان نزدیک دفتر این شرکت شده و علیه آن شعار دادند. در ایالت نیوجرسی نیز کارگران در بیرون از دفتر شرکت تجمع اعتراضی برگزار کردند.
ریچ یانگ، سخنگوی شرکت ورایزن از اینکه رهبران این دو اتحادیه خواستار این اعتصاب شده اند بسیار ناراحت است. وی گفت: این اتحادیه به هزاران کارگر غیراتحادیه ای آموزش داده که چگونه وارد تجمع کارگران اعتصاب کننده شوند.
اتحادیه ها می گویند که شرکت ورایزن قصد دارد دستمزدها را ثابت نگه دارد، کارگران را به راحتی اخراج کند و بیشتر به کارگران پیمان کار اتکاء کند. ورایزن اعلام کرده است که مسائل مراقبت بهداشتی برای بازنشستگان و کارگران کنونی وجود دارد، زیرا هزینه های پزشکی افزایش یافته و شرکت قصد دارد انعطاف پذیری بیشتری برای مدیریت کارگرانش ایجاد کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده