ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محرومیت دوساله غول چراغ جادو به خاطر ندادن تست دوپینگ

محرومیت دوساله غول چراغ جادو به خاطر ندادن تست دوپینگ

ایرنا/ کرم جابر قهرمان المپیک پکن از مصر به دلیل تخطی از قوانین ضد دوپینگ اتحادیه جهانی کشتی به مدت دو سال از حضور در تمامی رقابتها محروم شد. جابر که به دلیل اندام ورزیده و عضلانی به غول چراغ جادو معروف است، از قانون ماده 2.4 تخطی کرده است. در این قانون آمده است که اگر ورزشکاری در مدت 12 ماه در سه دوره حاضر به دادن تست دوپینگ نشده یا مکانش نامعلوم بوده، محروم می شود. کرم جابر در 9 ماه در چهار باری که ماموران قصد گرفتن تست دوپینگ از او داشتند، حضور نیافت .
جابر به دادگاه حکمیت ورزش درخواست فرجام خواهی داد، اما این دادگاه اعلام کرد در هر چهار مرتبه او محل حضورش را به اتحادیه جهانی از دسامبر 2014 تا آگوست 2015 اعلام نکرده است و درستی این امر ( اعلام نکردن محل حضور ) برای دادگاه احراز شده است.
دادگاه همچنین اعلام کرد که تصمیم اتحادیه جهانی کشتی در تاریخ 27 آگوست مبنی بر محرومیت دو ساله او مورد تایید است.
جابر از 27 آگوست 2015 تا 26 آگوست 2017 به مدت دو سال از حضور در مسابقات محروم خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده