جانشینان مربی فوت کرده تیم ملی دوچرخه سواری انتخاب شدند

جانشینان مربی فوت کرده تیم ملی دوچرخه سواری انتخاب شدند

مهر/ با توجه فاصله اندک باقی مانده تا رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی آسیا و درگذشت ناگهانی مربی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت و نیمه استقامت جانشینان سولویان انتخاب شدند.
با توجه به درگذشت ناگهانی آلبرت سولیان مربی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت و نیمه استقامت و فاصله اندک باقی مانده تا رقابتهای قهرمانی آسیا ژاپن ، مربیان جایگزین در این تیم انتخاب شدند.
مصطفی چایچی رقیمی با حفظ سمت مدیر تیم های ملی ، مربی تیم ملی در رشته های نیمه استقامت و محمود وفایی بعنوان مربی تیم جاده تیم های ملی منصوب شدند.
آلبرت سولویان دو روز پیش بر اثر عارضه قلبی در تهران درگذشت. وی حدود یک هفته بود که مجدداد با فدراسیون دوچرخه سواری ایران قرارداد بسته بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جانشینان مربی فوت کرده تیم ملی دوچرخه سواری انتخاب شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X