ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استقرار 117 ماهواره تلویزیونی بر فراز آسمان ایران

استقرار 117 ماهواره تلویزیونی بر فراز آسمان ایران

برنا/ رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سیما با بیان اینکه 117 ماهواره تلویزیونی بر فراز آسمان ایران وجود دارد، گفت: این شبکه‌ها به عربستان وابسته هستند و تفکرات افراطی را با استفاده از شبهه‌افکنی در میان مردم ترویج می‌دهند.
جعفر عبدالملکی در دیدار مدیران ارشد پژوهشی سازمان صدا و سیما با آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اسلامی در مورد اهمیت صدا و سیما اظهار کرد: بر اساس فرمایش رهبر انقلاب اسلامی دشمن با جنگ نرم به دنبال انزوای جمهوری اسلامی ایران است، به همین علت رسانه جمهوری اسلامی باید با دانش تحلیلی مناسبی برای اهداف نظام اسلامی گام بردارد.

وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران به شدت مورد تهاجم رسانه‌های بیگانه است و دشمن برای نفوذ در جامعه اسلامی از رسانه‌های مختلف از جمله ماهواره‌ها استفاده می‌کند.

رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سیما با اعلام این خبر که 117 ماهواره تلویزیونی بر فراز آسمان ایران وجود دارد، گفت: این شبکه‌ها به عربستان وابسته هستند و تفکرات افراطی را با استفاده از شبهه‌افکنی در میان مردم ترویج می‌دهند.

وی انجام مطالعات در حوزه دین به منظور تدوین راهبردهای رسانه‌ای در زمینه استفاده از ظرفیت‌های حوزه و هدایت مردم را بخشی از رسالت مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سیما دانست و تاکید کرد: در این اداره‌کل در زمینه پژوهش‌های رسانه فعالیت‌های گسترده انجام می‌شود تا معارف اصلی دین را فراگرفته و به تولیدات رادیویی و تلویزیونی تبدیل کنیم.

عبدالملکی به بخشی از دستاوردهای مرکز مذکور اشاره کرد و گفت: هدایت افکار عمومی به سوی نور و معرفت الهی هدف اصلی رسانه‌های ارزشی نظام و هدف دشمن خاموشی این نور است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده