ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش جالب نماینده عراقی به اظهارات وزیر خارجه بحرین

واکنش جالب نماینده عراقی به اظهارات وزیر خارجه بحرین

العالم/ یک نماینده پارلمان عراق در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه بحرین علیه نیروهای داوطلب مردمی در عراق، توصیف جالبی به کار برد و تاکید کرد: اگر نیروهای داوطلب مردمی (الحشد الشعبی) نبودند، داعش اکنون در خانه‌های شما بود.

به گزارش سایت "مراة البحرین" خانم حنان الفتلاوی نماینده پارلمان و رئیس جنبش اراده عراق به اظهارات خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین واکنش نشان داد. وزیر خارجه بحرین در اظهاراتی گستاخانه نیروهای داوطلب مردمی عراق را که با گروه تروریستی داعش در این کشور می جنگند، تروریست خوانده بود.
وزیر خارجه بحرین همچنین از آیت الله سیستانی خواسته بود که برای انحلال نیروهای داوطلب مردمی عراق فتوا دهد.
الفتلاوی این اظهارات وزیر خارجه بحرین را دخالت در امور داخلی عراق توصیف و تاکید کرد: اگر الحشد الشعبی نبودند، چیزی به اسم عراق باقی نمی ماند. اگر الحشد الشعبی نبودند، داعش وارد خانه های شما می شد. این مسئله شما را ناراحت کرده است چون شما آرزو می کردید که عراق بدست داعش بیفتند.
وی خطاب به وزیر خارجه بحرین گفت: تو چه کسی هستی که بخواهی به آیه الله سیستانی توصیه کنی؟
الفتلاوی برای توصیف جثه بسیار بزرگ وزیر امور خارجه بحرین از عبارت "توپ گوشت" استفاده کرد و گفت: به جای توصیه به مراجع بزرگوار ما، به امور کشورت بپرداز.
الفتلاوی افزود: من به این ... نصیحت می کنم که به جای دخالت در امور داخلی عراق، به امور کشورش بپردازد که حقوق بشر در آن نقض می شود و آزادیها آشکارا سرکوب می شود.
وی خطاب به وزیر امور خارجه بحرین خاطرنشان کرد: به نوع غذای مملو از چربی خودت بپرداز که باعث شده تا مثل (...) شوی و تحرک و درک و فهمت کند شود. تو درجایی نیستی که خواسته باشی به آیت الله سیستانی توصیه کنی . این درایت آیت الله سیستانی است که عراق را متحد نگه داشت و خاکش را حفظ کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده