ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: دلارهای عربستانی مبنای گزارش های احمد شهید است

نماینده مجلس: دلارهای عربستانی مبنای گزارش های احمد شهید است

خانه ملت/ حسینی با بیان اینکه هیچ کدام از گزارش های احمد شهید تاکنون مبنا نداشته است و این موضوع را همه دنیا می دانند، گفت: با توجه به اینکه من عضو IPUهستم در جلساتی که در سازمان ملل تشکیل می شود احمد شهید محلی از اعراب را ندارد و معمولا دنیا هم توجهی به سخنان او ندارد.
سید هادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اظهارات اخیر احمد شهید دیده‌بان حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران،‌ اظهار داشت: ماهیت احمد شهید مشخص است او همواره سعی کرده به صورت مداخله جویانه در فضای کشورهای اسلامی به خصوص ایران دخالت کند و اظهار نظرهایی را انجام دهد که خیلی ربطی به او پیدا نمی کند.

نماینده جویبار، سوادکوه، قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران اگر بخواهد مذاکراتی را در زمینه حقوق بشر انجام دهد ارتباطی با احمد شهید ندارد و سیاست های انجام مذاکره را دولت ایران و رهبری تعیین می‌کنند و ما فعلا هیچ مسئله ای را تحت عنوان اینکه بخواهیم روی موضوع حقوق بشر مذاکره کنیم را در دستور کار نداریم.

عضو فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی متذکر شد: موضوع نقض حقوق بشر به صورت مسلم در ایران صورت نمی گیرد و مطرح شدن این مباحث با اعمال نفوذ عربستان و برخی از کشورها انجام می‌شود که نتیجه‌ای هم برای آنها حاصل نمی شود.

حسینی با بیان اینکه هیچ کدام از گزارش های احمد شهید تاکنون مبنا نداشته است و این موضوع را همه دنیا می دانند، گفت: با توجه به اینکه من عضو IPUهستم در جلساتی که در سازمان ملل تشکیل می شود احمد شهید محلی از اعراب را ندارد و معمولا دنیا هم توجهی به سخنان او ندارد.

وی افزود: احمد شهید فردی دروغ پرداز است که البته توانسته است با پول هایی که از عربستان دریافت می‌کند عده ای را دور خودش جمع کند و در بنگاه های خبر پراکنی اخباری را منتشر کند ولی گزارشات او وجاهت ندارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X