ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعطای جوایز بین‌المللی به برگزیدگان جشنواره خوارزمی

اعطای جوایز بین‌المللی به برگزیدگان جشنواره خوارزمی

ایسنا/ برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی موفق به دریافت جوایز سازمان‌های بین‌المللی شدند.
جوایز سازمان‌های بین‌المللی با معرفی برگزیدگان از سوی دبیرخانه جشنواره بین‌المللی خوارزمی و همکاری مدیریت روابط بین‌الملل سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران به برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تعلق گرفت.

بر این اساس، گواهی‌نامه UNESCO و ECI به دکتر حسن تاجبخش، برگزیده ویژه با رتبه اول پژوهش‌های بنیادی برای طرح "احیای طب سنتی و معرفی تاریخ پزشکی و دامپزشکی ایران"، گواهی‌نامه UNESCO به دکتر حسین بشارتی کلایه، نماینده سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی و برگزیده رتبه دوم پژوهش‌های کاربردی برای طرح "دستیابی به فناوری تولید کود بیولوژیک (دانش فنی مایه تلقیح تیوباسیلوس)" اعطا شد.

گواهی‌نامه ICARDA به دکتر همایون کانونی، نماینده سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی کردستان و برگزیده رتبه اول پژوهش‌های کاربردی برای طرح "اصلاح و معرفی اولین نخود مقاوم به سرما و یخبندان در ایران" و گواهی نامه ECI به عبدالرضا یعقوب‌زاده طاری، نماینده شرکت پویندگان راه سعادت برگزیده موفق در تولید ملی برای طرح "تجاری سازی طرح مانیتور آریا (قابل حمل، با قابلیت اندازه گیری مولتی گاز آنالایزر به همراهARC)" اعطا شد.

گواهی‌نامه و جایزه نقدی COMSATS به دکتر مجید بهمنی، نماینده شرکت مهندسی و ساخت پره توربین مپنا- پرتو برگزیده رتبه اول پژوهش‌های توسعه‌ای برای طرح "فناوری انجماد جهت‌دار برای ساخت پره‌های توربین"، گواهی‌نامه و جایزه نقدی COMSATS به مهندس مجید منوچهری، نماینده شرکت بهینه پردازش آرمان و برگزیده رتبه سوم پژوهش‌های توسعه‌ای برای طرح "دستگاه پایش ماشین آلات دوار با استفاده از اندازه‌گیری ارتعاشات"، گواهی نامه ECO از سوی مهندس مهدی نمازی، نماینده شرکت خدمات انفورماتیک و برگزیده رتبه سوم پژوهش‌های توسعه‌ای برای طرح "آریا گیت: درگاه یکپارچه و توسعه‌پذیر برای دسترسی به شبکه‌های مخابراتی" و گواهی نامه ECO به علی اصغر زرافشان، همکار مجتمع پتروشیمی پارس (عسلویه) و برگزیده رتبه سوم پژوهش‌های توسعه‌ای برای طرح "جایگزین پروپان به جای پروپیلن در سیستم مبرد واحد استحصال اتان مجتمع پتروشیمی پارس (عسلویه)" اهدا شد.

گواهی‌نامه و جایزه نقدی IORARCSTT به حبیب رستمی، نماینده جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و برگزیده رتبه سوم پژوهش‌های توسعه‌ای برای طرح "طراحی و پیاده‌سازی سامانه ارتباطات هوشمند خودرو" و گواهی‌نامه و جایزه نقدی IORARCSTT به مهندس سیدحمید زارع، نماینده مجتمع پتروشیمی پارس (عسلویه) و برگزیده رتبه سوم پژوهش‌های توسعه‌ای برای طرح "جایگزین پروپان به جای پروپیلن در سیستم مبرد واحد استحصال اتان مجتمع پتروشیمی پارس (عسلویه)" اعطا شد.

همچنین، گواهی‌نامه UNESCO به دکتر کلودیو آندرس هتز از کشور شیلی و برگزیده رتبه اول پژوهش‌های بنیادی برای طرح "توسعه روش‌های درمانی برای درمان بیماری‌های نورو دژنراتیو"، مدال و گواهی‌نامه FAO به دکتر کازو واتانابه از کشور ژاپن، برگزیده رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی برای طرح "استفاده از ذخایر ژنتیکی گیاهی در بیوتکنولوژی در جهت توسعه کشاورزی پایدار"، تندیس و گواهی‌نامه UNIDO به دکتر فدریکو روزی از کشور ایتالیا، برگزیده رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی برای طرح "مواد چند فرویی با کاربری دریافت انرژی خورشیدی" و تندیس و گواهی‌نامه UNIDO به مایکل یوهانز شوتس از کشور آلمان، برگزیده رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی برای طرح "توسعه مواد و پوشش های مقاوم در برابر خوردگی دمای بالا در صنایع پیشرفته" تعلق گرفت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده