ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محمدی: آمریکا اگر چیزی به ایران داد بابت جیسون رضاییان بود نه آن ۳ نفر دیگر

محمدی: آمریکا اگر چیزی به ایران داد بابت جیسون رضاییان بود نه آن ۳ نفر دیگر

نسیم/ مهدی محمدی، کارشناس مسائل سیاسی نوشت: اصلی‌ترین فردی که امروز آزاد شده جیسون رضاییان است؛ از رفتار آمریکا می‌توان فهمید که رضائیان هر چه بوده، یک روزنامه‌نگار ساده نبوده است.

مهدی محمدی، کارشناس مسائل سیاسی با انتشار تصویری از جیسون رضائیان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

* امروز 4 زندانی ایرانی- آمریکایی در مقابل بسته‌ای از امتیازها با طرف آمریکایی مبادله شدند.

* اصلی‌ترین فردی که امروز آزاد شده جیسون رضاییان است. بقیه افراد چندان مهم نیستند. آمریکا هم اگر چیزی به ایران داده بابت رضاییان بوده نه آن 3 نفر دیگر.

* روزی که رضاییان دستگیر شد، بسیاری، از جمله برخی از مقام‌های دولتی، معترض بودند که او یک روزنامه‌نگار ساده است و نباید چنین بی محابا اتهام‌های امنیتی به او وارد شود.

* امروز اما، بی‌آنکه ضرورتی به انتشار جزئیات فعالیت رضاییان در ایران باشد، از همین رفتار آمریکا می‌توان فهمید که رضاییان هر چه بوده، یک روزنامه‌نگار ساده نبوده.

* اگر امتیازی از دشمن گرفته می‌شود، این نه هنر دیپلماسی، بلکه مهارت مردانی است که در زمان مناسب، با اقدام درست و دقیق، سرمایه‌ای معتبر برای معامله خلق می‌کنند.

محمدی: آمریکا اگر چیزی به ایران داد بابت جیسون رضاییان بود نه آن ۳ نفر دیگر

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X