ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اهمیت مهارت در فناوری اطلاعات کمتر از دانش هسته ای نیست

اهمیت مهارت در فناوری اطلاعات کمتر از دانش هسته ای نیست

ایرنا/ ولی الله حسنی خورشیدی روز چهارشنبه در همایش ارتقای امنیت فضای مجازی در ساری افزود: این در حالیست که هم اکنون بیشتر مدیران دستگاه های دولتی در برابر ورود آی تی به سازمان ها مقاومت می کنند.
وی ادامه داد: هراس از ورود فناوری اطلاعات به سازمان ها و دستگاه های دولتی باعث شده تا به کار گیری نیروهای نخبه این حوزه با دشواری انجام شود.
مدیرکل منابع انسانی سازمان فناوری اطلاعات ایران محدودیت های دولتی برای استخدام را فشار مضاعفی برای به کارگیری این نیروها در بدنه دستگاه های دولتی و حاکمیتی دانست و تاکید کرد : به دلیل گسترش فناوری اطلاعات، جوامع بزودی دچار دگرگونی های زیادی در حوزه مدیریتی می شوند و مدیریت سنتی جای خود را به مدیریت ای تی خواهد داد.
وی افزود: با وجود هراس مدیران برای ورود نخبگان حوزه آی تی به دستگاه های دولتی و حاکمیتی بزودی این تغییرات با حضور مدیران جوان ماهر در حوره فناوری اطلاعات رخ می دهد و این نوع مدیریت ها نیاز روز جوامع پیشرفته محسوب می شود.
همایش ارتقای امنیت فضای مجازی به منظور آشنایی دست اندرکاران فعال در حوزه فناوری اطلاعات مازندران در ساری برگزار شد

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده