ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیر تولید کرمان خودرو: رکود، میزان تولید ما را نصف کرد

مدیر تولید کرمان خودرو: رکود، میزان تولید ما را نصف کرد

ایلنا/ نصف شدن ظرفیت سبب شد که از کارگران شاغل در این مجموعه نیز کاسته شود به طوریکه یک شیفت کامل حذف شده و اکنون کارخانه در دو شیفت مشغول کار است.
جانشین مدیر تولید کرمان موتور از نصف شدن تولیدات این کارخانه به دلیل رکود در بازار خودرو گفت و اظهار داشت:بعد از رکود پیش آمده در صنعت خودور سازی سبب شد که تولیدات ما تا میزان 50 درصد در روز کاهش پیدا کند به طوریکه اکنون روزانه 150 خودرو از مدل‌های مختلف تولید می کنیم در صورتی که در ماه های ابتدایی سال این عدد به 300 رسیده بود.

دلیجانی به اثرات این کاهش تولید اشاره کرد و گفت: متاسفانه نصف شدن ظرفیت سبب شد که از کارگران شاغل در این مجموعه نیز کاسته شود به طوریکه یک شیفت کامل حذف شده و اکنون کارخانه در دو شیفت مشغول کار است و اکنون تعداد کارگران مشغول در خط تولید 340 نفر است.
وی با اشاره به میزان تولید این کارخانه در سال جاری گفت:ما توانستیم امسال 25 هزار خودرو تولید کنیم و مطابق برنامه ریزی که انجام داده ایم به تولید 60 هزار خودرو در سال در آینده نزدیک خواهیم رسید.

مدیر تولید کرمان موتور افزود: با توجه به اینکه ما برخی از قطعات به کشور وارد می شود امکان معیوب بودن یا خرابی و یا شکستگی در حین حمل دارد از طرف کمپانی مادر یک گروهی در کارخانه مستقر هستند که ضایعات به وجود آمده را بررسی و تحویل می گیرند. مضاف بر اینکه برخی از قطعات نیز به سبب آزمایش‌ها و تست‌هایی که کنترل کیفیت کارخانه می گیرد رد خواهد شد و به همان تیم اعلام می شود.
دلیجانی گفت:خط تولید کرمان خودرو آماده است که در صورت نیاز بلافاصله ظرفیت خود را دو برابر کند[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X