ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا دزد نگون بخت با ضربه صاحب‌خانه 2 سال به کما رفت

4گوشه دنیا/ دزد نگون بخت با ضربه صاحب‌خانه 2 سال به کما رفت

باشگاه خبرنگاران/ دزدی که به ساعت 3 نیمه شب یه خانه‌ای حمله کرد با صاحب خانه مواجه شد.
این دزد 39 ساله پس از ورود غیر مجاز به منزل خانواده‌ای که به اسم ‌آن‌ها اشاره‌ای نشده‌است، با صاحب‌خانه وحشت‌زده مواجه شد. صاحب‌خانه برای دفاع از خود، با وسیله‌ای به این دزد نگون‌بخت حمله کرد و سپس با پلیس تماس گرفت.
هنگامی که ماموران پلیس برای دستگیری دنبی کالینز 39 ساله به محل رسیدند، او را بیهوش یافتند و مجبور شدند او را به جای زندان به بیمارستان منتقل کنند. این فرد اکنون به مدت 2 سال است که در کما به سرمی‌برد.
قاضی دادگاه بر قانون دفاع از خود تاکید زیادی کرده تا شک و تردید را از موضوع مقابله با سارقان برطرف سازد. اما خانواده سارق به کما رفته،در مقابل این قانون مخالفت کرده و قصد دارند درخواست رسیدگی دوباره به پرونده را بدهند.
طبق قانون، شخص اجازه دارد برای دفاع از خود، هرکاری انجام دهد حتی کارهایی که ممکن است به سارق و کسی که به حریم خصوصی او تجاوزکرده، آسیب جدی برساند. اما آقای کالینز پدر سارق، برای مخالفت با این قانون و با استناد به ماده 2 قصد دارد با این قانون، که فرد آسیب دیده می‌تواند با استفاده از هر عملی برای نجات خود، جان فرد دیگر را شدیدا به خطر بی‌اندازد، مخالفت جدی کند. چرا که این کار خلاف حقوق بشر است.
اما این قاضی با کمک یک قاضی دیگر توانستند اتهامات را از صاحب خانه دور نگه‌دارند در حالی که خانواده سارق با این موضوع به شدت اعتراض دارند.4گوشه دنیا/ دزد نگون بخت با ضربه صاحب‌خانه 2 سال به کما رفت

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X