ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غیبت حاج‌صفی تنها دلیل باخت سپاهان نیست دلیل قرارداد مشروط

غیبت حاج‌صفی تنها دلیل باخت سپاهان نیست/ دلیل قرارداد مشروط

مهر/ عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان اصفهان گفت: باخت سپاهان تنها به دلیل غیبت حاج‌صفی نیست و نبود بازیکنان خارجی و مشکلات دیگری نیز بر این موضوع تأثیرگذار بود.
حسین کفعمی با اشاره به انتقاداتی که نسبت به قرارداد مشروط باشگاه سپاهان با احسان حاج‌صفی و ضربه خوردن این باشگاه اصفهانی از موضوع جدایی حاج‌صفی در میانه فصل مطرح می‌شود، اظهار داشت: قرارداد احسان حاج‌صفی در پایان فصل گذشته با سپاهان تمام شده بود و او ابتدای امسال می‌توانست در ابتدای فصل با باشگاه قرارداد امضا نکند زیرا حق قانونی او اینگونه است.
وی افزود: اما با این حال، این بازیکن با باشگاه قرارداد امضا کرد و در امضای قرارداد خود شرطی برای حضور در تیم‌های خارجی گذاشته بود.
عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان اصفهان درباره اینکه چرا این باشگاه با حاج‌صفی قرارداد مشروط امضا کرد، بیان داشت: هر مدیری ممکن است یک خط مشی و تفکری داشته باشد اما با این حال، در آن مقطع که خلیلیان مدیرعامل رسمی باشگاه بود، با او توافق کرد.
وی افزود: شاید اگر در آن دوران خلیلیان این توافق را نمی‌کرد، حاج‌صفی در سپاهان ماندگار نمی‌شد و به تیم دیگری می‌رفت که شرط او را قبول کند.
کفعمی با بیان اینکه در آن مقطع عنوان کردیم که تنها با پیشنهادات اروپایی او موافقت می‌کنیم، ادامه داد: اگر او می‌خواست به امارات یا دیگر کشورهای عربی برود، بدون شک ما با این موضوع مخالفت می‌کردیم و این اجازه را نمی‌دادیم زیرا پیشرفت او برایمان بسیار مهم بود.
وی افزود: یادم می‌آید یک روز معطل کردیم و در قراداد او عنوان کردیم که تا دو سال بعد اگر خواست به تیم دیگری برود، حق باشگاه سپاهان پرداخت شود زیرا در قرارداد نخست او چنین چیزی نبود. در کشورها برخی تیم‌های دسته دومی، یک بازیکن خوب را جذب می‌کنند و پس از آن، او را به تیم‌های دسته اولی می‌فرستند و پول کلانی برای انتقال می‌گیرند اما ما اعلام کردیم تا دو سال اگر انتقال پیدا کرد، حق انتقال باید به ما پرداخت شود.
عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان اصفهان اضافه کرد: حاج‌صفی حتی بعد از یک سال نیز اگر خواست به کشورهای عربی برود، با آن موافقت نخواهیم کرد و اینگونه نبود که ما چشم‌بسته با رفتن او موافقت کنیم زیرا به دنبال رشد حاج‌صفی بودیم و این موضوع برایمان اهمیت داشت.
وی درباره نتایج اخیر سپاهان با بیان اینکه باخت‌های سپاهان تنها به دلیل غیبت حاج‌صفی نیست و مشکلات بسیاری در این تیم طی ماه‌های گذشته وجود داشته، افزود: نبود بازیکنان خارجی، مشکلات بازیکنان دیگر و شرایط مختلف بسیاری بر این مسئله تأثیرگذار بود.
کفعمی اضافه کرد: با این حال به نظر من با یک باخت نمی‌شود درباره تیم انتقاد کرد و تیم ما می‌تواند در ادامه وضعیت خود را بهبود بخشد زیرا هنوز فرصت جبران برای سپاهان وجود دارد بنابراین سپاهان با مشکلی مواجه نیست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده