ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشت تکواندوکار از قاره سبز کسب سهمیه کردند

هشت تکواندوکار از قاره سبز کسب سهمیه کردند

مهر/ روز نخست از رقابتهای تکواندو انتخابی المپیک در قاره اروپا با کسب سهمیه توسط تکواندوکاران هشت کشور به پایان رسید.
مرحله نخست از رقابتهای تکواندو قاره ای روز گذشته در قاره اروپا به میزبانی ترکیه در استانبول آغاز شد. در روز نخست تکواندوکاران دو وزن نخست مردان و دو وزن سنگین زنان برگزار شد که در مجموع هشت تکواندوکار جواز حضور در بازیهای المپیک ریو را کسب کردند.
در بخش زنان و در وزن ۶۷- کیلوگرم «فریده عزیزاف» از آذربایجان به همراه «رابیا گولیک» از آلمان سهمیه المپیک کسب کردند. «ساکر آینا» از نروژ به عنوان نفر نخست در وزن ۶۷+ کیلوگرم سهمیه گرفت. در این وزن «رحیمه اوگینک» از هلند سهمیه دوم را به خود اختصاص داد.
در بخش مردان و در وزن ۵۸- کیلوگرم نماینده رژیم اشغالگر قدس به همراه «تروتسا جویس» از اسپانیا جواز سفر به ریو را کسب کردند. همچنین در وزن ۶۸- کیلوگرم «روبیک کرول» از لهستان به همراه «فلیپ گریک» از کرواسی مجوز حضور در ریو ۲۰۱۶ را به خود اختصاص دادند.
این رقابتها امروز با برگزاری رقابتهای ۴ وزن ۸۰- . ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم به پایان می رسد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X