ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بودجه تیم بسکتبال شهرداری دومیلیارد نبود

بودجه تیم بسکتبال شهرداری دومیلیارد نبود

مهر/ رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر و سرمربی سابق تیم بسکتبال شهرداری گرگان ضمن توضیح درباره رقم بودجه سال گذشته این تیم، بر لزوم شفاف سازی هزینه ها تاکید کرد. اسدالله کبیر درباره مطالب مطرح شده درباره بودجه سال گذشته تیم شهرداری از سوی سرمربی این تیم بیان کرد: متاسفانه برخی دوستان مطالبی بیان کرده اند که صحیح نیست. برخلاف اینکه گفته می شود تیم شهرداری سال گذشته دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان هزینه کرده، رقم هزینه این تیم یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان بوده است.
کبیر با بیان اینکه تمام مدارک هزینه ها در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری موجود است، افزود: سال گذشته تمام ارقام قراردادهای بازیکنان و کادرفنی را به طور شفاف به رسانه ها اعلام کردیم و امسال هم از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری درخواست می کنم این کار را انجام دهد.
وی درباره اینکه سرمربی تیم بیان کرده شهرداری گرگان ضعیف بسته شده است، گفت: اگر تیم ضعیف بسته شده بود، پس چطور در دور اول در اکثر بازی ها پیروز شده بودیم؟ این موضوع نشان می دهد که بازیکنان بدی جذب نشده اند و به علت اینکه تمرینات خوبی پشت سر گذاشته بودند عملکرد خوبی نیز بر جای گذاشتند.
وی خاطرنشان کرد: زمانی که فردی با علم بر موجودی و داشته های خود، مسئولیت تیم را قبول می کند باید جوابگوی نتایج هم باشد. جالب آنکه در آن زمان که نتایج خوبی کسب می کردند می گفتند از بازیکنان راضی هستیم، مگر آیا بازیکنان تغییر کرده اند؟
حتی شانس کسب مقام قهرمانی هم داریم
سرمربی سابق تیم شهرداری درباره عملکرد فنی این تیم تا اینجای مسابقات اظهار کرد: به نظر من تیم در چند بازی در کوارتر چهارم و وقت های اضافه دچار مشکل می شود و این موضوع باید بررسی و مشکل برطرف شود.
کبیر درباره جذب بازیکن خارجی دوم بیان کرد: به گفته سرمربی، رایان ریچاردز امسال بهترین خارجی لیگ بوده و اگر در دور مقدماتی یک بازیکن خارجی دیگر هم در اختیار می داشتیم، باید یکی از این دو استفاده می کردیم و چه بسا بازیکن خارجی دوم باید نیمکت نشین می شد.
وی خاطرنشان کرد: البته اینکه بازیکن خارجی شوتزن و ریباندر در مرحله پلی آف اضافه شود می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
وی تصریح کرد: به نظرم همین تیم شرایط لازم برای قهرمانی را هم در اختیار دارد زیرا تیم هایی که در رده بالاتر از ما قرار گرفته اند را شکست داده ایم و اگر به جایگاه واقعی خود برگردیم در مرحله پلی آف شانس پیروزی مجدد بر آنها را نیز خواهیم داشت.
رئیس کمیته ورزش شورای شهر گرگان اظهار کرد: من عاشق بسکتبال گرگان هستم و سال گذشته به طور رایگان با تیم کار کرده ام و اکنون هم قلباً دوست دارم تیم نتایج خوبی کسب کند.
کبیر در پایان گفت: بسکتبال با فرهنگ مردم این شهر عجین شده و بهتر است به جای اینکه تقصیرات را متوجه این و آن کنیم، به دنبال راه چاره باشیم و کمک کنیم نقاط ضعف تیم برطرف شود و در پلی آف نتیجه خوبی بگیریم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده