ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چند درصد تماس‌های موبایلی موفق است؟

چند درصد تماس‌های موبایلی موفق است؟

ایسنا/ قطع شدن نیمه کاره تماس‌های موبایلی برای مشترکان تلفن همراه امری نسبتا عادی و رایج به شمار می‌رود و این موضوعی است که حتی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم بارها نسبت به آن گلایه کرده است.

در بررسیهای صورت گرفته از سوی وزارت ارتباطات آماری از موفقیت اپراتورهای تلفن همراه در زمینه برقراری تماس و مکالمات موفق منتشر شده و درصد موفقیت اپراتورها تا پایان سه ماهه اول سال جاری منتشر شده است.

بر این اساس میزان موفقیت اپراتور اول یا همراه اول در برقراری مکالمات (ASR) به میزان 49 درصد بوده است. همچنین در زمینه برقراری موفقیت آمیز مکالمه به میزان (CSSR) به میزان 99.02 درصد اعلام شده است.

در شبکه اپراتور دوم یا ایرانسل، بر اساس آنچه اعلام شده متوسط میزان مکالمات موفق 47.45 درصد و میزان برقراری موفقیت آمیز مکالمه (CSSR) در شبکه 97 درصد اعلام شده است.

درباره اپراتور سوم یا رایتل هم متوسط میزان برقراری موفقیت آمیز مکالمه (CSSR) در شبکه 97.14 درصد است که این رقم در زمینه درصد مکالمات قطع شده در شبکه سیار(CDR) به 0.96 درصد و در ارتباط با میزان مکالمات موفقیت آمیز حین جابجایی (HOSR) به 99.85 درصد می رسد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده