ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آخرین جزئیات پرونده بورسیه ها به روایت وزیر علوم

آخرین جزئیات پرونده بورسیه ها به روایت وزیر علوم

خانه ملت/ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معتقد است تنها مرجع رسیدگی به پرونده بورسیه ها، کمیته ای است که تحت عنوان هیأت تجدیدنظر در شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شده است.

محمد فرهادی در خصوص وضعیت شاکیان پرونده بورسیه ها گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی پیش از این کمیته ای را تحت عنوان هیأت عالی تجدید نظر تشکیل داد که شاکیان بورسیه ها می توانند برای رفع مشکل خود به آن مراجعه کنند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین خاطرنشان کرد: مرجع دیگری به جز شورای عالی انقلاب فرهنگی برای رسیدگی به شکایات بورسیه شدگان وجود ندارد.

به گزارش خانه ملت، بر اساس مصوبه 630 شورای عالی انقلاب فرهنگی، رسیدگی به پرونده های مربوط به موضوعات علمی و آموزشی بر عهده نهادهای علمی و آموزشی است. لذا طبق این مصوبه، برای بررسی شکایت بورسیه شدگان نیز باید کمیته ای در شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شود و به موضوع رسیدگی کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X