ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش آلودگی در 6 شهر پر جمعیت

افزایش آلودگی در 6 شهر پر جمعیت

میزان/ بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده پایداری جو و سکون هوا تا روز سه شنبه در اکثر نقاط کشور است که موجب افزایش غلظت آلاینده های جوی به ویژه در شهرهای صنعتی و پر جمعیت از جمله تهران، کرج، اراک، اصفهان، مشهد، تبریز و رسیدن به سطح ناسالم برای تمام افراد خواهد شد.

سازمان هواشناسی با اطلاعیه ای در مورد افزایش آلاینده ها در 6 شهر بزرگ، توصیه هایی برای عدم تردد غیرضروری در شهر داشت. این اطلاعیه به این شرح است: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده پایداری جو و سکون هوا تا روز سه شنبه در اکثر نقاط کشور است که موجب افزایش غلظت آلاینده های جوی به ویژه در شهرهای صنعتی و پر جمعیت از جمله تهران، کرج، اراک، اصفهان، مشهد، تبریز و رسیدن به سطح ناسالم برای تمام افراد خواهد شد. در روز سه شنبه به سبب عبور موجی از شمال غرب و غرب کشور، از میزان غلظت آلاینده ها در این نواحی کاسته شده ولی در سایر مناطق ذکر شده همچنان با افزایش غلظت آلاینده ها مواجه خواهیم بود. لذا در طی این مدت به سالمندان، کودکان و بیماران قلبی و تنفسی توصیه می شود از تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری نمایند. گفتنی است روز گذشته هوای استان‌های اصفهان، البرز و تهران برای گروه های حساس ناسالم بود.

هم اکنون (ساعت 6:15 صبح شنبه) دمای هوای تهران 4 درجه بالای صفر است و اردبیل دمای 6 درجه و کرمانشاه 2 درجه زیر صفر را تجربه می‌کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X