ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استاندار همدان: مجلس دهم دیگر چنگ به صورت دولت نمی‌زند

استاندار همدان: مجلس دهم دیگر چنگ به صورت دولت نمی‌زند

تسنیم/ استاندار همدان با بیان اینکه مجلس عاقل‌تری نسبت به گذشته تشکیل شد و افراد افراطی در این مجلس کم بوده و چنگ به صورت دولت نمی‌زند، گفت: مجلس دهم ‌‌با دولت برای توسعه همراهی خواهد داشت.

نیکبخت با بیان اینکه سال گذشته به غیر از مشکلات اعتباری، بودجه‌ای و اقتصادی توفیقاتی در زمینه برجام و انتخابات داشتیم، افزود: این مسائل باعث می‌شود در سال 95 از مزایای این اتفاقات شایسته این استفاده را ببریم.وی با اشاره به اینکه برجام دستاورد بزرگی بود که پس از یک دهه درگیری با مشکلات تحریم‌ها اتفاق افتاد، گفت: کشور با تحریم‌های بسیاری از ابتدای انقلاب مواجه شده بود ولی تحریم‌های مربوط به هسته‌ای شدت بسیاری داشت که کشورهای سلطه انتظار داشتند با این تحریم‌ها مشکلات بسیاری برای کشور به وجود بیاورند که با مقاومت مردم، تدبیر دولت و حمایت‌های مقام معظم رهبری این مشکلات برطرف شد.

کمرنگ کردن اثرات برجام بداخلاقی است
استاندار همدان با بیان اینکه نمایندگان ایران در مذاکرات با 34 کشور آنچنان دفاعی داشتند که شورای امنیت حق غنی‌سازی هسته‌ای ایران را به رسمیت می‌شناسد، گفت: برخی به دنبال کمرنگ کردن برجام هستند که نه اقتصادی، تولیدی و سیاسی است بلکه بداخلاقی کسانی است که نگران این هستند که دولت از این فرصت در انتخابات آینده استفاده نکند.

نیکبخت با اشاره به اینکه تحریم‌ها برداشته ‌و سوئیفت برقرار شد، گفت: این همه هیئت‌های تجاری که وارد کشور شده آیا نمی‌دانند که سوئیفت برقرار شده و وارد می‌شوند؟
وی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی تاکید دارد که اقتصاد را مقاوم کرد تا اگر تکانه و فشاری به کشور وارد شد هیچ مشکلی برای کشور به وجود نیاید، به دنبال انزوا در دنیا نیستیم بلکه به دنبال استفاده از سرمایه‌گذاری و تکنولوژی کشورهای مختلف هستیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده