ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترامپ: تمام زندگیِ هیلاری دروغی بزرگ است ناتو فقط کلاهمان را برمی‌دارد

ترامپ: تمام زندگیِ هیلاری دروغی بزرگ است/ ناتو فقط کلاهمان را برمی‌دارد

خبرآنلاین/ ترامپ در برنامه زنده سی ان ان از جریان سازی حزب جمهوری خواه، ضد خودش پرده برداشت و افشاگری کرد که این مسئله نشان دهنده تنش شدید درون حزبی جمهوری خواهان برای انتخابات پاییز امسال است.

ترامپ گفت: « تعداد آرای حامیان من میلیونها نفر بیشتر از تد کروز است. اتفاقی که در کلرداو رخ داد بسیار بسیار غیرمنصفانه بود. مسئله ای که در لوئیزیانا پیش آمد نیز بسیار غیر منصفانه بود. تعداد آرای من در لوئیزیانا بیشتر بود اما به علت نظام انتخاباتی، کروز برنده آرای هیئت های انتخاباتی این ایالت اعلام شد. من با قواعد کاملا آشنا هستم. اما می دانم که این قواعد به ضرر من تنظیم شده است. تشکیلات (حاکم حزب) این کار را انجام داده است. در هیئت های انتخاباتی حزب به سخنان نمایندگان ما گوش داده نشد. در آنجا، افرادی حضور دارند که کاملا در کنترل کمیته ملی جمهوری خواهان هستند. آنها از من خوششان نمی آید و نمی خواهند این اتفاق رخ بدهد( من نامزد نهایی حزب شوم). من با پول خودم در انتخابات رقابت می کنم و آنها از این وضع خوششان نمی آید زیرا با این روند، آنها هیچ کنترلی بر من ندارند.

هیئت های انتخاباتی مرعوب کمیته ملی حزب جمهوری خواه اند
به گفته ترامپ، درایالت کلرادو ، هیئت های انتخاباتی مرعوب کمیته ملی حزب جمهوری خواه بودند و باوجود آرای بیشتر انتخاباتی ، هیئت های انتخاباتی آرای خود را به کروز رقیب ترامپ دادند. همین اتفاق در لوئیزیانا رخ داد.
ترامپ در واکنش به سخنان مجری سی ان ان که به این اظهارات پریبس اشاره کرد گفت:« آنها قوانین را چند ماه پیش تغییر دادند. آنها هشت ماه پیش این کار را انجام دادند که زمان چندان طولانی نیست. علت تغییر این مقررات نیز آن بود که آنها می دیدند عملکرد ما بسیار خوب است و از آن وضع خوششان نمی آمد. در فلوریدا نیز همین اتفاق رخ داد. من در ایالت فلوریدا با اکثریت قابل توجه به پیروزی رسیدم. اما آنها قوانین را تغییر دادند تا من دیگر پیروز نشوم. آنها می خواستند فرماندار سابق این ایالت یا مارکو روبیو پیروز شود. اما ناگهان دیدند که توپ اول بازی به سمت آنها شوت شده است و ترامپ با فاصله بسیاری از آنها پیشی گرفته است. آنها به دست و پا افتادند که چه کار می توانیم بکنیم. در آن زمان بود که از هیئت های انتخاباتی من در جلسات استفاده نشد. اما بنده در انتخابات با فاصله بسیار زیادی به پیروزی رسیدم. اتفاقی که در کلرادو رخ داد ناخوشایند است، زیرا آنها رای دهندگان را از حقوقشان محروم کردند. من فکر نمی کنم که کمیته ملی حزب جمهوری خواه بخواهد من نامزد نهایی حزب باشم. اصلا چنین باوری ندارم. آنها باید اجازه بدهند مردم کلرادو، نظرشان را اعلام کنند. من می توانستم در این ایالت نیز پیروز شوم. میزان مشارکت به نفع من در این ایالت بسیار زیاد بود.»

ناتو منسوخ شده است
نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه گفت به نظرم، ناتو از رده خارج است. ما پول بسیار زیادی برای ناتو صرف می کنیم و بیست و هشت کشور عضو ناتو ، کلاه ما را برمی دارند. این سازمان، منسوخ است زیرا دیگر، اتحاد جماهیر شوروی سابق وجود خارجی ندارد و روسیه بسیار قدرتمند است. ناتو دربرگیرنده اقدامات برای مقابله با تروریسم نیست. اگر هم رویکرد ناتو مقابله با تروریسم است باید بدانیم که کشورهای نامناسبی در آن حضور دارند. کاملا روشن است که ناتو از رده خارج است. ناتو شصت و هشت سال پیش شکل گرفت و در این مدت، تغییر نکرده است.

حزب دموکرات علیه سندرز سازمان یافته است
من طرفدار برنی سندرز نیز نیستم. اما هر دفعه که من پیروز می شوم، او نیز پیروز می شود. پیروزی های مکرر او در انتخابات ایالتی اخیر موید همین مسئله است. اما می بینم که کارشناسان می گویند سندرز نمی تواند برنده شود زیرا فضای حزب دموکرات نیز علیه او سازمان یافته است. واقعیت نیز همین است. فضا به ضرر او است. در مورد او نیز همین مسئله مصداق دارد.»

تمام زندگی هیلاری کلینتون دروغی بزرگ بوده است
ترامپ درباره هیلاری کلینتون، نامزد پیشتاز ریاست جمهوری از سوی حزب دموکرات، گفت: «تمام زندگیِ او دروغی بزرگ بوده است.»
ترامپ اضافه کرد: احتمالاً هیلاری کلینتون در خصوص رسوایی ایمیل هایش تحت حمایت (دولت) قرار دارد. زندگی افرادی که فقط 5 درصد از کارهایی را که وی کرده است، انجام داده اند، نابود شده است، اما زندگی او کاملاً خوب است. به نظر می رسد که وی نامزد (اصلیِ حزب دموکرات) خواهد بود. به نحوی می توان گفت که واقعاً وی همان کسی است که من می خواهم با او رقابت کنم؛ ما او را به سختی شکست خواهیم داد.

ترامپ: تمام زندگیِ هیلاری دروغی بزرگ است/ ناتو فقط کلاهمان را برمی‌دارد

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X