ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رحمانی فضلی: پیشبرد اقتصاد مقاومتی نیازمند رفع موانع بوروکراسی است

رحمانی فضلی: پیشبرد اقتصاد مقاومتی نیازمند رفع موانع بوروکراسی است

ایرنا/ وزیر کشور با بیان این که پیشبرد اقتصاد مقاومتی نیازمند شناخت ظرفیتهای داخلی و رفع موانع اداری است گفت: پیشبرد اقتصاد مقاومتی نیاز به تلاش و مداومت بیشتر و خارج از روال عادی و رفع موانع بوروکراسی (دیوان سالاری) دارد.

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در نشست شورای مشورتی اقتصاد مقاومتی که در وزارت کشور برگزار شد، افزود: مهمترین موضوع امسال که دولت پیگیری خواهد کرد بحث اقتصاد مقاومتی است و نگاه رهبر معظم انقلاب و فرمایشات ایشان در پیام نوروزی امسال و سخنرانی ابتدای سال در مشهد مقدس حاکی از اهمیت فوق العاده موضوع است و توقعات ایشان در اجرای اقتصاد مقاومتی باید برآورده شود.

وزیر کشور واگذاری اختیارات به استانها، رفع موانع اداری و ایجاد الگوی اقتصاد مقاومتی در استانهای کشور را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: ظرفیتهای موجود در بعد شرایط طبیعی استانها، مدیریت کارآمد و مزیت های استانها می تواند در اجرای اقتصاد مقاومتی با محوریت مردمی کردن کارها بسیار موثر باشد.رحمانی فضلی همچنین بر لزوم مدیریت چالاک برای اجرای طرح های ملی در استانهای مستعد کشور و استفاده مطلوب از ظرفیت های قانونی تاکید کرد.در این جلسه فروزان مهر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و اعضای شورا، نقطه نظرات و پیشنهادات کارشناسی خود را برای اجرای دقیق طرح های مرتبط با اقتصاد مقاومتی در استانها مطرح کردند و مقرر شد در جلسه آتی شورای اقتصاد مقاومتی مباحث مربوط به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در استانها پیگیری شود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده