ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار العامری درباره فتنه انگیزی بعثی‌ها در عراق

هشدار العامری درباره فتنه انگیزی بعثی‌ها در عراق

تسنیم/ دبیرکل سازمان بدر عراق از فرماندهان ارشد نیروهای داوطلب مردمی درباره "توطئه پلید" بازماندگان حزب منحل شده بعثی صدامی برای شعله‌ور کردن آتش فتنه در استان دیاله هشدار داد.

به گزارش السومریه، "هادی العامری" تاکید کرد: هدف قرار دادن اهل سنت جرمی برابر با اقدامات تروریستی است و با کسانی که برای شعله ور کردن آتش فتنه فرقه ای تلاش می کنند، برخورد قاطع خواهد شد.
العامری تصریح کرد: اهالی استان دیاله مطمئن باشند که داعش به این استان باز نمی گردد و رویدادهای مقدادیه از جمله هدف قرار دادن مساجد اهل سنت، توطئه ای شوم است و جوانان مخلص باید آگاه باشند که به دنبال این فتنه کشیده نشوند.
وی با بیان این که بازماندگان حزب منحل شده بعث، با توطئه ای شوم درصددند که ما را به سوی جنگ فرقه ای سوق دهند، گفت: بعثی ها، برخی جوانان بی پروا را برای هدف قرار دادن مساجد اهل سنت تحریک کرده اند.
العامری با اشاره به اینکه "صبر ما حدی دارد، خیلی ادامه نخواهد داشت و به زودی همه کسانی که امنیت دیاله را به بازی می‌گیرند، با مشت آهنین مواجه خواهند شد"، تاکید کرد: هدف قرار دادن اهل سنت، جرمی است که با اقدامات تروریستی تفاوتی ندارد و به همین علت با قاطعیت در برابر کسانی که فتنه انگیزی می کنند، خواهیم ایستاد.
استان دیاله عراق در چند هفته اخیر شاهد انفجار خودروهای بمب گذاری شده و اقدامات انتحاری بوده است که در نتیجه آن ده ها نفر کشته و شمار زیادی نیز زخمی شده اند؛ افراد مسلح چند مسجد را در مقدادیه منفجر کرده و یا به آتش کشیده اند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده