ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زادمهر: باقری عصبانی بوده اینطور حرف زده

زادمهر: باقری عصبانی بوده اینطور حرف زده

کاپ/ عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت: این مساله برای باشگاه زشت است که بازیکن در چنین جایی شب را صبح کند.
محمدرضا زادمهر در خصوص اتفاقات رخ داده در تمرین امروز پرسپولیس و اعتراضات به مسائل مالی اظهار داشت: بازیکنان کاملا حق دارند که پول خود را دریافت کنند. باشگاه هم به دنبال تامین پول است. بازیکنان بدانند که بالاخره پول های خود را دریافت می کنند. این مساله دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.
وی در رابطه با تعطیلی تمرین بعد از ظهر اذعان داشت: من از این موضوع اطلاع نداشتم ولی آن را پیگیری خواهم کرد.
زادمهر در مورد اینکه آیا برای صحبت با طاهری در ارتباط با مشکلات بازیکنان به باشگاه می رود یا خیر، خاطرنشان کرد: این مساله را باید خود طاهری حل کند و اگر نیاز باشد من دخالت خواهم کرد.
وی در رابطه با علی فاطمی که شبها در سالن کنفرانس ورزشگاه درفشی فر می خوابد، تصریح کرد: این مساله اصلا معقول نیست. فاطمی بازیکن پرسپولیس است و باشگاه باید پاسخگو باشد. این مساله برای باشگاه زشت است که بازیکن در چنین جایی شب را صبح کند.
عضو هیات مدیره پرسپولیس در پایان در خصوص اظهارات باقری که گفته اگر مسئولان پرسپولیس نمی توانند پول بیاورند، بروند، گفت: فکر می کنم کریم باقری کمی عصبانی بوده که این صحبتها را انجام داده است. باید با او صحبت کنم تا ببینم داستان از چه قرار است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده