ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشاور فرمانده کل سپاه: بحث تشکیک در سلامت انتخابات یک سناریو برای فریب افکار عمومی است

مشاور فرمانده کل سپاه: بحث تشکیک در سلامت انتخابات یک سناریو برای فریب افکار عمومی است

میزان/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به همه اثبات شده که در روند انتخابات ممکن است تخلفی صورت گیرد اما امکان تقلب به هیچ وجه وجود ندارد.

حمیدرضا مقدم مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره طرح برگزاری انتخابات به صورت سالم و ناسالم از سوی برخی از جریانات سیاسی اظهارکرد: بحث تشخیص در سلامت انتخابات پروژه‌ای بود که از سال 88 رقم خورد و باعث شد فتنه‌ای از سوی ضدانقلاب علیه کشورمان شکل بگیرد.

وی افزود: امروز هم این سناریو به شکل جدیدی از سوی برخی از جریانات مطرح شده است غافل از اینکه به همه اثبات شده که در روند انتخابات ممکن است تخلفی صورت گیرد اما امکان تقلب به هیچ وجه وجود ندارد.

مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: تخلفاتی که نیز در روند انتخابات ممکن است روی دهد هیچ تاثیری در روند انتخابات ندارد به گونه‌ای که این موضوع در روند برگزاری انتخابات‌های متوالی در کشورمان ثابت شده است.

مقدم‌فر خاطرنشان کرد: اتکا به وقوع برخی از تخلفات در عرصه انتخابات به عنوان یک سناریو و حربه از سوی دشمنان برای مخدوش کردن عرصه انتخابات کافی نیست لذا توجه به این موضوع از سوی برخی از رسانه‌های داخلی و خارجی برای تحت تاثیرقرار دادن اذهان عمومی راه به جایی نخواهد برد.

وی تاکید کرد: بحث تشکیک در سلامت انتخابات یک سناریو برای فریب افکار عمومی است و دارای بار روانی است لذا جامعه ما باید نسبت به این موضوع هوشیار باشند.

مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با توجه به تجربه تلخی که در تراژدی سال 88 مردم و نظام با آن روبه رو شدند دیگر اجازه تکرار این موضوع به دشمنان نظام داده نخواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X