ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تمرکز پدیده روی بازیهای لیگ است

تمرکز پدیده روی بازیهای لیگ است

ورزش 3/ رضا مهاجری سرمربی پدیده معتقد است که سازمان لیگ برنامه ریزی صحیحی برای برنامه ریزی لیگ و جام حذفی نداشته است.
مهاجری گفت: با توجه به بازیهای تیم ملی، لیگ تعطیل شد ولی متاسفانه بخاطر برنامه بازیهای جام حذفی ما فرصت لازم برای بدنسازی و یا برگزاری دیدار تدارکاتی نداریم.
او ادامه داد: شما ببینید ما تا بخواهیم بدنسازی کنیم روز 19 شهریور باید در جام حذفی بازی کنیم حتی نمی دانیم که حریف ما چه تیمی است و یا در کدام شهر باید بازی کنیم. برای همین فکر می کنم که این تعطیلات بیشتر از همه به تیمهای باشگاهی ضربه می زند.
وی افزود: به عقیده من زمانی که فاصله بازی جام حذفی با لیگ 4 روز است نشان می دهد که سازمان لیگ قصد داشته تا تقویمش خالی نباشد ولی این برنامه ریزی برای تیمی که در هر دو بازی حذفی و لیگ خارج از خانه بازی کند، به غیر از خستگی و بالا بردن آمار مصدوم ها فایده ی دیگری ندارد.
مهاجری گفت: من برنامه لیگ را نگاه کردم بعد از این تعطیلات دوباره دو بازی برگزار می شود و لیگ تعطیل می شود. در این زمان بندی های کوتاه مدت هم نمی توان بدنسازی مناسبی انجام داد و مطمئنا وقتی بازیکنان باشگاهی آماده نباشند تیم ملی خوبی هم نخواهیم داشت.
سرمربی پدیده با اشاره به دیدار های حذفی گفت: با توجه به فشردگی بازی های لیگ و جام حذفی برنامه و محدود بودن بازیکنان ما، تمرکز پدیده روی مسابقات لیگ است و سعی می کنیم بیشتر تمرکزمان را هم روی این دیدارها بگذاریم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X