تمرکز پدیده روی بازیهای لیگ است

تمرکز پدیده روی بازیهای لیگ است

ورزش 3/ رضا مهاجری سرمربی پدیده معتقد است که سازمان لیگ برنامه ریزی صحیحی برای برنامه ریزی لیگ و جام حذفی نداشته است.
مهاجری گفت: با توجه به بازیهای تیم ملی، لیگ تعطیل شد ولی متاسفانه بخاطر برنامه بازیهای جام حذفی ما فرصت لازم برای بدنسازی و یا برگزاری دیدار تدارکاتی نداریم.
او ادامه داد: شما ببینید ما تا بخواهیم بدنسازی کنیم روز 19 شهریور باید در جام حذفی بازی کنیم حتی نمی دانیم که حریف ما چه تیمی است و یا در کدام شهر باید بازی کنیم. برای همین فکر می کنم که این تعطیلات بیشتر از همه به تیمهای باشگاهی ضربه می زند.
وی افزود: به عقیده من زمانی که فاصله بازی جام حذفی با لیگ 4 روز است نشان می دهد که سازمان لیگ قصد داشته تا تقویمش خالی نباشد ولی این برنامه ریزی برای تیمی که در هر دو بازی حذفی و لیگ خارج از خانه بازی کند، به غیر از خستگی و بالا بردن آمار مصدوم ها فایده ی دیگری ندارد.
مهاجری گفت: من برنامه لیگ را نگاه کردم بعد از این تعطیلات دوباره دو بازی برگزار می شود و لیگ تعطیل می شود. در این زمان بندی های کوتاه مدت هم نمی توان بدنسازی مناسبی انجام داد و مطمئنا وقتی بازیکنان باشگاهی آماده نباشند تیم ملی خوبی هم نخواهیم داشت.
سرمربی پدیده با اشاره به دیدار های حذفی گفت: با توجه به فشردگی بازی های لیگ و جام حذفی برنامه و محدود بودن بازیکنان ما، تمرکز پدیده روی مسابقات لیگ است و سعی می کنیم بیشتر تمرکزمان را هم روی این دیدارها بگذاریم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمرکز پدیده روی بازیهای لیگ است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X