ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی شد

غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی شد

ایسنا/ غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی شد.
انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی به ریاست عبدالحمید احمدی برگزار شد که در نهایت غلامرضا نوروزی با کسب 29 رای به عنوان رییس فدراسیون پزشکی ورزشی انتخاب شد.
ابراهیم خادم هم در این انتخابات که به دور دوم کشیده شده بود 11 رای بدست آورد.
در دور اول انتخابات، غلامرضا نوروزی 20 رای به دست آورد و ابراهیم خادم نیز صاحب 14 رای شد تا به ‌این‌ ترتیب رقابت نوروزی و خادم به دور دوم کشیده شود. همچنین هاشمیان شش رای به دست آورد و شفاعت نیز یک رای را از آن خود کرد.
در این مجمع پیش از شروع رای‌گیری از 16 کاندیدا، علیرضا اسدی، لطفعلی پورکاظمی، یوسف مقدس تبریزی، خشایار ثابتی و توحید سیف برقی انصراف خود را اعلام کرده بودند و احمد فائقی، رامین کردی، سید رضا میر ابوطالب از غایبان مجمع انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی بودند.
این مجمع با حضور هشت کاندیدا یعنی هوشنگ اسماعیلی، امیر حسین براتی، ابراهیم خادم، محمدحسین ذوعلم ، حسن سلمان نژاد، غلامرضا نوروزی، احمد هاشمیان و داوود رضا شفاعت برگزار شد که اسماعیلی و براتی نیز قبل از رای گیری انصراف دادند.
همچنین در این مجمع به جای بهداد سلیمی به عنوان نماینده ورزشکاران شهرام محمودی و به جای بهرام افشارزاده دکتر امین نوروزی حاضر شدند.
در این مجمع شاهرخ شهنازی، دبیر کل کمیته ملی المپیک و حسنی‌خو مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشتند. حسین توکلی به عنوان نماینده مربیان و حمید سوریان، کیمیا علیزاده و شهرام محمودی به عنوان نماینده ورزشکاران در این مجمع حاضر بودند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده