ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو کمیسیون اجتماعی: خواهش می‌کنیم آخوندی مسکن مهر را به خیر و خوشی تمام کند

عضو کمیسیون اجتماعی: خواهش می‌کنیم آخوندی مسکن مهر را به خیر و خوشی تمام کند

تسنیم/ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این‌که از وزیر راه و شهرسازی خواهش کرده‌ایم مسکن مهر به خیر و خوشی تمام شود، گفت: در شهرسازی خیلی عقب هستیم، اول خانه می‌سازیم بعد امکانات را اعمال می‌کنیم.

عبدالرضا عزیزی با بیان این‌که بیشترین اعتبارات کشور متاسفانه جاری است، اظهار کرد:‌از بودجه سال 94 حدود 79 درصد جاری است و 21 درصد عمرانی.

وی تصریح کرد: اعتبارات سال 94 با 236 هزار میلیارد تومان بسته شد در حالی که دولت 180 هزار میلیارد تومان بیشتر نمی‌تواند محقق کند یعنی همان اول 25 درصد از اعتبارات کاهش می‌یابد.

وی با بیان این‌که 5 تا 6 هزار میلیارد تومان مردم برای کشیدن سیگار هزینه می‌کنند، افزود:‌ از سوی دیگر 26 درصد مردم مواد مخدر صنعتی مصرف می‌کنند و در مجموع 30 هزار میلیارد تومان صرف مصرف سیگار و مواد مخدر می‌شود، یعنی به اندازه بودجه عمرانی کشور دود می‌کنیم اگر 100 درصد تخصیص یابد.

وی در ادامه با اشاره به این‌که تصمیم مجلس برای رای اعتماد به وزیر راه و شهرسازی عاقلانه بود، افزود: آخوندی خود را برای دوران پساتحریم آماده کرده است،‌ حرف هم نمی‌زند و عمل می‌کند.

وی با بیان این‌که در شهرسازی خیلی عقب هستیم، اول خانه می‌سازیم بعد امکانات را اعمال می‌کنیم، در حالی که در کشورهای پیشرفته این موضوع برعکس است، افزود: از وزیر راه و شهرسازی خواهش کردیم که مسکن مهر به خیر و خوشی تمام شود. به احترام نیازمندان هر چه زودتر باید این طرح تمام شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به عملکرد منفی 5 تا 6 هزار میلیارد تومانی توسط وزارت راه و شهرسازی، گفت: باید طلب پیمانکاران پرداخت شود تا چرخ اقتصاد کشور بچرخد، از این رو خواهش می‌کنم در راستای چرخ اقتصاد کشور اقدام کنید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X